0

Adrian Klarenbach przerwał milczenie ws. TVP. Wszystko jest już jasne

Reklama

Adrian Klarenbach powraca do TVP Info? Dziennikarz Telewizji Polskiej zamieścił wpis na swoim koncie na Twitterze, na który z pewnością czekało wielu widzów prowadzonych przez niego programów na antenie publicznego nadawcy.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Pierwsze wiadomości na temat przyszłości Adriana Klarenbacha w TVP przekazał w połowie marca dziennik „Fakt”. Tabloid sugerował wówczas, że znany dziennikarz Telewizji Polskiej został zawieszony. Powodem miała być jego rozmowa z posłem Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20”.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

— Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Z kolejnych informacji, które uzyskał portal „Wirtualne Media” wynikało, że Adrian Klarenbach ma prowadzić na antenie TVP3 Info serwisy informacyjne, a z kolei w TVP Info programy publicystyczne.

Reklama

Adrian Klarenbach wraca do TVP INFO?

Adrian Klarenbach z pewnością ucieszył wielu swoich widzów za sprawą nowego wpisu opublikowanego za pośrednictwem konta na Twitterze. W poniedziałek znany dziennikarz Telewizji Polskiej zwrócił się do widzów z pewną propozycją dotyczącą wtorkowego poranku.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Dzień dobry. Jeżeli nie mają Państwo planów na jutrzejszy poranek,to proponuję spędzić go wspólnie w #minela8  #minela9 – napisał Adrian Klarenbach na Twitterze.

Z publikacji dziennikarza wynika jasno, że wraca on do prowadzenia porannych programów na antenie TVP Info, którymi są wspomniane przez niego „Minęła 8” i „Minęła 9”. Pod wpisem nie zabrakło komentarzy zadowolonych widzów Telewizji Polskiej, którzy czekali na powrót dziennikarza.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama