0

Afera w sprawie gwiazdora TVN i byłego posła. Usłyszeli zarzuty

Reklama

Gwiazdor stacji telewizyjnej TVN i były poseł mogą mieć poważne problemy? Media obiegła informacja na temat zarzutów, które mieli usłyszeć showman Kuba Wojewódzki i były poseł Platformy Obywatelskiej i Ruchu Palikota – Janusz Palikot.

POLECAMY TAKŻE: Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama

Prokuratura Rejonowa w Warszawie postawiła zarzuty Kubie Wojewódzkiemu, Januszowi Palikotowi i ich wspólnikowi Tomaszowi Czechowskiemu. Powodem mają być wpisy publikowane za pośrednictwem mediów społecznościowych, w których promowali mocne alkohole.

Głos na ten temat zabrał były poseł Janusz Palikot, który przekazał portalowi „Wirtualne Media” oświadczenie. Z przytoczonych słów byłego parlamentarzysty wynika, że inicjatorem działań prokuratury miał być działacz społeczny Jan Śpiewak.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowita sytuacja ws. Dawida Kubackiego. „Płakaliśmy z Martą razem” (WIDEO)

Jestem pewien, że nawet jeśli sprawa z donosu Śpiewaka znajdzie się w sądzie, wygram. Teraz czas pracy, zbierania argumentów. Ja się pracy nie boję! – miał przekazać w oświadczeniu były poseł Janusz Palikot.

Dodatkowe informacje w tej sprawie przekazał również „Super Express”, który kontaktował się w tej sprawie z Markiem Skrzetuskim z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Potwierdzono zarzuty dotyczące sprzecznej z obowiązującymi przepisami reklamy wysokoprocentowych napojów alkoholowych, na profilach w serwisie społecznościowym należących do Jakuba W., Janusza P. i Tomasza Cz. – przekazał „Super Expressowi” Marek Skrzetuski z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Reklama

Gwiazdor TVN i były poseł z zarzutami

Alkohol jest dla ludzi. Ale zawsze powtarzam – degustuj, nie chlej. Nigdy nie namawiałem i nie będę namawiał do picia alkoholu, ale nie widzę nic zdrożnego w tym, by dzielić się swoją wiedzą o alkoholach, inspirować do ich nieoczywistych zastosowań w kuchni, czy pokazywać miejsca i historie związane z alkoholem – tłumaczy Janusz Palikot w oświadczeniu opublikowanym przez portal „Wirtualne Media”.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Były lider ugrupowania „Ruch Palikota” dodał również, że jego zdaniem: „problemem nie jest alkohol sam w sobie – ten towarzyszy ludziom od zarania dziejów. Problemem są osoby, które nie radzą sobie i uciekają w alkohol lub zastępują nim wszystko inne w życiu” – czytamy w oświadczeniu.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama