0

Afera w TVP z Dodą. Jest reakcja ze strony Telewizji Polskiej [FOTO]

Reklama

Doda za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o sytuacji, która miała ją spotkać w trakcie prób do festiwalu w Opolu, którego organizatorem jest TVP. Piosenkarka wspomniała o zachowaniu reżysera, które miało być wobec niej bardzo wulgarne.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Reklama

60. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu rozpocznie się 9 czerwca i potrwa do 11 czerwca. Na samym początku wydarzenia odbędzie się „Wielka Gala – Od Opola do Opola”. W trakcie  koncertu na opolskiej scenie przypomniane zostaną najważniejsze muzyczne wydarzenia, które miały miejsce w minionych 60 latach.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

W trakcie festiwalu zaplanowano także występ Dody, lecz w poniedziałek wszystko stanęło pod sporym znakiem zapytania. Chodzi dokładnie o nagranie piosenkarki opublikowane na Instagramie.

Reklama

TVP: Doda o sytuacji z reżyserem?

Jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec, nie? Skończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola. Jest tak okropna atmosfera. Reżyser przyszedł, ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w d**ę. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: Wyp****alaj. Odp*****ol się, rób sobie swój festiwal sama – zrelacjonowała Doda.

W dalszej części piosenkarka mówi, że „nie wie, czy zrobi to Opole”.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Ja jestem po ciężkiej sytuacji w moim życiu. Naprawdę przeszłam różne sytuacje, w których musiałam się mierzyć z takim traktowaniem w pracy przez najbliższą mi osobę. I takim pastwieniem się psychicznym. Ja po prostu tego nie przeżyję teraz. Nie mogę pracować w takich warunkach. Zbuntował całą ekipę TVP. Wszyscy dostali wiadomość. Zostali sami operatorzy, którzy pomagali mi skończyć wizualizacje. Nagrałam wszystko w godzinę. (…) Bardzo chcę zrobić ten festiwal. Przygotowaliśmy się wszyscy na maksa. Bardzo mi zależy, ale nie da się w takiej atmosferze, po prostu nie da się – mówiła piosenkarka.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Z kolei na profilu Telewizji Polskiej pojawiły się przeprosiny ze strony reżysera całego przedsięwzięcia.

Dodo, jest mi bardzo przykro, że poniosły mnie emocje podczas wspólnej pracy przy jednym z najważniejszych recitali na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Będzie to bardzo dobry show, a cała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Tylko pozytywne emocje. Przepraszam, Mikołaj Dobrowolski – czytamy.

Źródło: Wirtualne Media, Instagram

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama