0

„Antywzór dziennikarstwa”. Legendarny dziennikarz bez hamulców o Olejnik (WIDEO)

Reklama

Znany dziennikarz sportowy Andrzej Kostyra wystąpił na kanale „Meczyki” w serwisie YouTube. W trakcie rozmowy z Januszem Basałajem wypowiedział się między innymi na temat polskiego dziennikarstwa. W pewnym momencie programu padł wątek dotyczący znanej dziennikarki stacji telewizyjnej TVN – Moniki Olejnik.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Andrzej Kostyra to jeden z bardziej znanych polskich dziennikarzy sportowych. Jego specjalizacją jest przede wszystkim boks i również futbol amerykański. Karierę dziennikarską zaczynał w latach 90. ubiegłego wieku na antenie Telewizji Polskiej. Pełnił obowiązki korespondenta publicznego nadawcy na igrzyskach olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

W trakcie swojej kariery dziennikarskiej był związany między innymi ze stacją telewizyjną TVN. Pisał również dla Przeglądu Sportowego. Jest od lat związany z „Super Expressem”, gdzie pełni obowiązki szefa działu sportowego. Komentował również walki bokserskie na antenie stacji telewizyjnej Polsat Sport. Od końca 2017 roku prowadzi swój kanał na YouTube – Kostyra SE.

Reklama

Kostyra o Olejnik

Andrzej Kostyra wystąpił na kanale „Meczyki” w serwisie YouTube. W trakcie rozmowy z Januszem Basałajem wypowiedział się między innymi na temat polskiego dziennikarstwa. W pewnym momencie Kostyra wspomniał o Monice Olejnik, która od wielu lat jest dziennikarką stacji telewizyjnej TVN.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

– „Olejnik to przecież antywzór dziennikarstwa, zaprasza gościa, ale krzyczy, wrzeszczy, przerywa, lansuje swoje poglądy i nie dopuszcza tego gościa do głosu. To po jakie licho ona go w ogóle zaprasza? To jest dziennikarstwo? Nie!” – mówił na kanale „Meczyki” Andrzej Kostyra.

POLECAMY TAKŻE: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor i reżyser

„To jest prokurator” – wtrącił prowadzący program Janusz Basałaj. Nagranie z fragmentem i całością programu umieszczamy poniżej.

 

Źródło: Twitter, YouTube, Wikipedia

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama