0

Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Michał Kołodziejczak pojawił się w Koninie, skąd jak się okazało – ma wystartować w najbliższych wyborach parlamentarnych z list Koalicji Obywatelskiej. W trakcie konferencji doszło do konfrontacji z mężczyzną, który postanowił skierować kilka słów do lidera AgroUnii i również Sławomira Nitrasa, który włączył się do sytuacji.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Reklama

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. W zasadzie do bieżącego tygodnia nie była jasna kwestia startu w połowie października AgroUnii, na której czele stoi Michał Kołodziejczak.

Do niedawna formacja polityka znajdowała się w koalicji z Porozumieniem, które jest aktualnie kierowane przez Magdalenę Srokę. Jednak pod koniec mają bieżącego roku media obiegła informacja o zakończeniu współpracy między ugrupowaniami.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Na ten temat wówczas wypowiedziała się za pośrednictwem mediów społecznościowych Magdalena Sroka. Liderka Porozumienia wskazała, że przyczyną zakończenia współpracy z Agrounią miały być pogłębiające się różnice programowe.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Na to czekało wielu widzów Michała Rachonia. Wszystko jest już jasne [WIDEO]

W środę media obiegła informacja o starcie wyborczym Michała Kołodziejczaka z list Koalicji Obywatelskiej. Lider Agrounii ma wystartować z Konina, gdzie osobiście się pojawił w towarzystwie między innymi Sławomira Nitrasa.

Reklama

Michał Kołodziejczak w Koninie

W trakcie wizyty Michała Kołodziejczaka w Koninie doszło do konfrontacji z mężczyzną, który nie krył swojego żalu pod adresem lidera AgroUnii. Padły także temat „Piątki dla zwierząt”, która wypłynęła ze strony Prawa i Sprawiedliwości trzy lata temu.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

— Niech pan nie liczy tutaj na głosy, bo Konin to jest czerwony. Także nie ma pan tu szans (…) Człowieku, popierałem cię w 2018 roku – mówił mężczyzna dyskutujący z Michałem Kołodziejczakiem i następnie również ze Sławomirem Nitrasem.

– Jestem dzisiaj tutaj po to, żeby więcej błędów nie było. Jestem tutaj po to, bo wchodząc od pół roku do ministerstwa rolnictwa, nie da się wejść, nie da się załatwić spraw (…) ja pana naprawdę rozumiem. Proszę uwierzyć, że mnie poprą [rolnicy – red.] – powiedział Michał Kołodziejczak.

Nagranie z tej sytuacji zamieszamy poniżej.

Źródło: InfoKonin, wpolityce.pl

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama