0

Awantura w TVN. Patryk Jaki prosto z mostu do dziennikarki stacji

Reklama

Europoseł Suwerennej Polski – Patryk Jaki już pewien czas temu postanowił za pośrednictwem swojego konta na Facebooku zamieścić nagranie z jednej ze swoich wizyt na antenie komercyjnej stacji telewizyjnej TVN, gdzie rozmawiał z Anią Werner – dziennikarką wspomnianej telewizji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Patryk Jaki to polityk, który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Sam jego profil na portalu Facebook do tej pory grono ponad 500 tysięcy obserwujących. Sporą popularnością właśnie w tym miejscu cieszyło się nagranie, które europoseł Suwerennej Polski zamieścił 11 lipca 2021 roku.

W opisie wideo polityk zamieścił następująco brzmiący opis: „W kontekście obecnej dyskusji o TVN. Najwyższe standardy całą dobę”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Na nagraniu sprzed już ponad dwóch lat w programie „Fakty po faktach” europoseł Patryk Jaki rozmawiał z popularną dziennikarką wspomnianej komercyjnej stacji – Anitą Werner. Trzeba przyznać, że rozmowa w zamieszczonym jej fragmencie przez polityka Suwerennej Polski – nie przebiegała w zbyt przyjaznej atmosferze.

Reklama

Patryk Jaki w TVN

Na temat TVN za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się w lipcu 2021 roku europoseł Patryk Jaki. Polityk Solidarnej Polski opublikował na Facebooku nagranie z jednej ze swoich wizyt w komercyjnej stacji telewizyjnej, gdzie rozmawiał z redaktor Anitą Werner. W opisie polityk napisał: „W kontekście obecnej dyskusji o TVN. Najwyższe standardy całą dobę”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

– To ja Państwu na sam koniec powiem jedną rzecz. Robicie skandal i robicie Państwo programy specjalne i porównujecie do systemów komunistycznych, kiedy jeden wiceminister jest podejrzany o hejt. A kiedy szef konkurencyjnego bloku osobiście kieruję i uczestniczy w takim hejcie, to Państwo tego nie widzicie. I to również jest mowa nienawiści – mówił na opublikowanym na Facebooku nagraniu europoseł Patryk Jaki.

Nagranie zamieszczamy poniżej.

Patryk Jaki aktualnie jest europosłem w Parlamencie Europejskim z ramienia Suwerennej Polski. Polityk zdobył mandat w 2019 roku. Rok wcześniej walczył o fotel prezydenta Warszawy, lecz ostatecznie bez powodzenia. Polityk zdobył wówczas 254 324 głosy, co przełożyło się na wynik 28.53 proc.

Źródło: FB – Patryk Jaki

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło również do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie także z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama