0

Bardzo przykra informacja obiegła media. Nie żyje znany polski muzyk

Reklama

Przykra wiadomość obiegła w sobotę media – nie żyje Rafał Pączkowski — polski muzyk, reżyser dźwięku i kompozytor. O jego śmierci poinformowała Agencja Muzyczna Polskiego Radia. W związku z tym został opublikowany specjalny post za pośrednictwem mediów społecznościowych.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Reklama

O śmierci muzyka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Agencja Muzyczna Polskiego Radia, z którą Rafał Pączkowski współpracował przy wielu projektach płytowych.

Muzyk był realizatorem dźwięku albumów polskich i również zagranicznych wykonawców. Wśród najbardziej znanych można wymienić: Tak! Tak! i Obywatel G.C. Grzegorza Ciechowskiego, Biała armia Bajmu, Dotyk Edyty Górniak, Love Edyty Bartosiewicz, Tacy sami, Zawsze tam, gdzie ty, Na na Lady Pank i Ping pong Kory.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Rafał Pączkowski był również odpowiedzialny za muzykę w dobrze znanych filmach. Wśród nich można wymienić: Trzy kolory Krzysztofa Kieślowskiego, Tajemniczy ogród Agnieszki Holland, Przedwiośnie Filipa Bajona oraz Bandyta Macieja Dejczera. Rafał Pączkowski zmarł w wieku 61 lat.

Reklama

Nie żyje Rafał Pączkowski

Z bólem w sercu żegnamy Przyjaciela. Odszedł genialny reżyser dźwięku, muzyk, kompozytor, aranżer – Rafał Paczkowski. Współpracował z nami przy realizacji wielu wielu projektów płytowych. Realizator dźwięku albumów polskich i zagranicznych wykonawców. Do najbardziej znanych pozycji, które realizował należą: Tak! Tak! i Obywatel G.C. Grzegorza Ciechowskiego, Biała armia Bajmu, Dotyk Edyty Górniak, Love Edyty Bartosiewicz, Tacy sami, Zawsze tam, gdzie ty, Na na Lady Pank i Ping pong Kory – poinformowała Agencja Muzyczna Polskiego Radia.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Realizował muzykę do takich filmów jak: Trzy kolory Krzysztofa Kieślowskiego, Tajemniczy ogród Agnieszki Holland, Przedwiośnie Filipa Bajona oraz Bandyta Macieja Dejczera. Na wielu płytach brał czynny udział jako muzyk grający na instrumentach klawiszowych.Żegnaj Rafale, Twoja muzyka, praca i przyjaźń na zawsze pozostaną z nami – czytamy.

Źródło: Agencja Muzyczna Polskiego Radia

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama