0

Bardzo przykra wiadomość. Nie żyje znany gwiazdor telewizyjny

Reklama

Nie żyje Jock Zonfrillo, który zasłynął przede wszystkim z występów w popularnym programie „MasterChef” w Australii. Gwiazdor telewizji urodził się w Szkocji, lecz pod koniec lat 80. XX wieku zamieszkał w Australii, gdzie udało mu się osiągnąć sporą popularność.

POLECAMY TAKŻE: Doda odrzuciła zaproszenie gwiazdy TVN. Wprost wskazała swoje powody

Reklama

Jock Zonfrillo zmarł w niedzielę 30 kwietnia w wieku 48 lat. Przykrą wiadomość o śmierci mężczyzny przekazała jego rodzina w opublikowanym oświadczeniu. Bliscy Zonfrillo nie podali przyczyn, które doprowadziły do jego śmierci.

POLECAMY TAKŻE: Lewandowski znowu to zrobił. To po prostu trzeba zobaczyć (WIDEO)

Jock Zonfrillo zyskał sporą popularność za sprawą występów w programie „MasterChef”. Nowy sezon kulinarnego show miał się odbyć na samym początku maja, lecz w obliczu śmierci Zonfrillo podjęto decyzję, że emisja programu została wstrzymana.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

– Nie da się zmierzyć charyzmy Jocka, jego złowieszczego poczucia humoru, hojności, pasji i miłości do jedzenia oraz rodziny. Będzie nam go brakowało – czytamy w oświadczeniu przedstawicieli stacji, które zostało zamieszczone za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Nie żyje Jock Zonfrillo

Jest tak wiele słów, którymi można go opisać, tak wiele historii o nim, które można opowiedzieć. W tej chwili jesteśmy jednak zbyt przytłoczeni, żeby móc ubrać to w słowa. Do tych, którzy mieli z nim styczność, byli jego kolegami lub należeli do jego rodziny: pamiętajcie o nim, gdy będziecie pić następną whisky – napisano w cytowanym przez „The Independent” oświadczeniu w sprawie śmierci gwiazdora.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Głos w tej smutnej sytuacji zabrał także znany na całym świecie kucharz i również gospodarz programu „MasterChef” – Gordon Ramsay.

Jestem zasmucony druzgocącą wiadomością o śmierci Jocka Zonfrillo.  Naprawdę podobał mi się czas, który spędziliśmy razem na planie MasterChef w Australii.  Przesyłam całą moją miłość do Lauren i rodziny w tym trudnym czasie – napisał Gordon Ramsay za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Źródło: DDTVN, Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama