0

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje znany muzyk

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany muzyk — Lee Rachuch, który w przeszłości był perkusistą popularnego zespołu Megadeth. Grał w zespole w latach 1983-1984, a następnie był członkiem takich zespołów, jak Dark Angel, czy Michelle Meldrum. Zmarł w wieku 58 lat. O śmierci Lee Rachucha poinformował jego brat.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Dziś jest bardzo smutny dzień, ponieważ straciliśmy mojego brata Williama Lee Raucha. Lee był bardzo silnym człowiekiem wiary, więc wiem, że jest teraz z Bogiem. Był niesamowitym perkusistą, który pomógł stworzyć jedną z największych metalowych kapel w historii, będąc pierwszym perkusistą Megadeth, grając u boku Dave’a Mustaine’a, Kerry’ego Kinga i Davida Ellefsona. Jego serce było nastawione na osiągnięcie sukcesu i wielokrotnie był temu bliski – czytamy we wpisie.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Brat perkusisty wspomina go jego osobę bardzo kochającą i zaangażowaną w pracę. Do końca swoich dni grywał na perkusji w kościele, co miało mu sprawiać wielką radość.

Lee był bardzo kochającą i oddaną osobą. Był także niezwykle pracowity, a do końca swoich dni nadal grał na perkusji w kościele, co sprawiało mu radość. Był kochającym synem i bardzo honorowym człowiekiem. Przede wszystkim był moim bratem i choć nie zawsze utrzymywałem z nim kontakt tak, jak powinienem, bardzo go kochałem i będzie mi go bardzo brakowało – pisze Chris Rauch.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Rodzina muzyka zapowiedziała, że w najbliższych dniach poda szczegóły dotyczące nabożeństwa żałobnego Lee Rachucha. Brak muzyka poprosił również o modlitwę za rodzinę zmarłego perkusisty.

Reklama

Nie żyje Lee Rachuch

Lee Rachuch występował w zespole Megadeth w pierwszych latach jego funkcjonowania. Wziął udział w nagraniu pierwszego dema z 1984 roku. Rachuch opuścił zespół w roku 1984 z powodu wewnętrznego konfliktu.

POLECAMY TAKŻE: Kompromitująca wpadka na antenie TVN. Tego nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Po odejściu z Megadeth związał się jeszcze z takimi zespołami jak Dark Angel Wargod, lecz pod koniec swojego życia nie należał do żadnego zespołu. Co pewien czas występował tylko w północno-zachodnim Ohio. Najczęściej grał w kościołach.

Źródło: Gazeta

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama