0

Bardzo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje znany polski aktor

Reklama

Smutna wiadomość obiegła media – nie żyje znany polski aktor Wojciech Broda-Żurawski. Artysta w trakcie swojej kariery zawodowej znalazł się w obsadzie takich produkcji jak „Jak pokonać kaca” i również „Nie ma takiego numeru”. Wiadomość o śmierci Wojciecha Broda-Żurawskiego przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

Reklama

Wojciech Broda-Żurawski urodził się w 1949 roku. W 1981 roku zdał egzamin eksternistyczny.  W latach 1977-78 był inspicjentem w Teatrze im. Kochanowskiego w Opolu. Z kolei w latach 1978–79 i 1981-2009 występował w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie. Jego występy można było również zobaczyć w latach 1979-81 w Teatrze im. Kochanowskiego w Opolu.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Wojciech Broda-Żurawski był ojcem Krzysztofa Broda-Żurawskiego – polskiego aktora, wokalisty i tancerza, który w ostatnim czasie zasłynął z gry w takich krajowych prodykcjach jak: „Emigracja XD”, „Korona Królów. Jagiellonowie”, „Na sygnale” i także „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Sam Wojciech Broda-Żurawski w trakcie swojej kariery występował głównie na deskach teatrów. Znalazł się w obsadzie takich produkcji jak: „Jak pokonać kaca” i również „Nie ma takiego numeru”.

Reklama

Nie żyje Wojciech Broda-Żurawski

Wiadomość o śmierci aktora przekazał Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci Wojciecha Brody – Żurawskiego, wieloletniego aktora Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. Urodzony w 1949 roku w Opolu Wojciech Broda – Żurawski był człowiekiem Teatru. Wiadomość o śmierci Wojciecha Brody – Żurawskiego przyjęliśmy z ogromnym żalem i smutkiem – czytamy.

W imieniu dyrekcji i zespołu Bałtyckiego Teatru Dramatycznego składam rodzinie i przyjaciołom zmarłego najszczersze kondolencje.Andrzej Mielcarek, dyrektor Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie – poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pogrzeb Wojciecha Brody – Żurawskiego odbył się w piątek 20 października o godz. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.

Źródło: Film Polski, media społecznościowe

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama