0

Beata Szydło nie wytrzymała. Bezlitośnie skontrowała Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Reklama

Andrzej Seweryn wywołał na początku czerwca bieżącego roku niemałe zamieszanie. Chodzi o nagranie aktora, które przedostało się do internetu. Najprawdopodobniej miało ono zostać prywatne i docelowo również nie zostać upublicznione, co można wywnioskować z oświadczenia aktora w tej sprawie. Mimo wszystko wideo wywołało wiele reakcji i komentarzy. Jeden z nich postanowiła opublikować Beata Szydło.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Reklama

Andrzej Seweryn to jeden z bardziej popularnych polskich aktorów. Artysta wystąpił w wielu znanych produkcjach filmowych, w których zbierał bardzo dobre oceny.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Jednak w ostatnim czasie wokół aktora powstało spore zamieszanie za sprawą kontrowersyjnego nagrania, które trafiło do sieci. Aktor wypowiedział się na nim na temat Donalda Trumpa, Jarosława Kaczyńskiego i Victora Orbana.

Pamiętaj, twoje zadanie jest im przy….ć. Jesteś młody, na razie nie rozumiesz, co do ciebie mówię, ale już szybko zrozumiesz, jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet wcześniej. Już zrozumiesz, komu trzeba przy….ć i nie zważać na nic – mówi na nagraniu aktor.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pi….m trzeba przy….ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego tam, wiesz, rozumienia, debaty, porozumienia. Nie, k…a. Faszystom trzeba przy….ć, a nie dyskutować. Bo oni będą używali ten dialog, żeby ciebie zrobić w d..ę po prostu – podkreślił Andrzej Seweryn.

Reklama

Andrzej Seweryn i kontrowersyjne nagranie — reakcja Beaty Szydło

Po całym zamieszaniu Andrzej Seweryn postanowił opublikować oświadczenie w sprawie nagrania.

— W związku z pojawieniem się w przestrzeni internetowej prywatnego nagrania z moim udziałem oświadczam, że ani ja, ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont i którzy, jak sądzę, już nieraz z tej możliwości korzystali – oświadczył aktor.

Polecamy również: Zaskakujące informacje ws. Jerzego Stuhra. Takich słów mało kto się spodziewał

Na nagranie zaregowała wówczas za pośrednictwem mediów społecznościowych była premier Beata Szydło.

Andrzej Seweryn to nie jest pierwszy z brzegu anonimowy internetowy hejter. To dyrektor prestiżowego teatru i osoba uchodząca w niektórych kręgach za autorytet moralny. Tymczasem zaprezentował się jako człowiek pełen nienawiści, posługujący się językiem nienawiści i agresji. Zachowanie Seweryna powinno zostać powszechnie potępione – napisała europoseł.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama