0

Bezcenne zachowanie Piotra Żyły na ceremonii. To mógł zrobić tylko on (WIDEO)

Reklama

Piotr Żyła nareszcie odebrał swój złoty medal za wygraną w sobotnich zawodach na normalnej skoczni w Planicy. Polak musiał na ten moment trochę poczekać, ponieważ ostatecznie ceremonia wręczenia medali odbyła się w środę. Polak nie krył radości ze swojego sukcesu, co zostało nagrane przez obecnych w trakcie uroczystości.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

Bieżący sezon skoków narciarskich małymi krokami dobiega końca. Na jego końcowy etap przypadły mistrzostwa świata, które w tym razem są organizowane w Słowenii. Wiele emocji sportowa impreza przyniosła Polakom w ubiegły weekend. Wówczas odbywały się sobotnie zawody na normalnej skoczni w Planicy. Wielką niespodziankę tego dnia zrobił Piotr Żyła, który drugim skokiem zapewnił sobie kolejny tytuł w karierze.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Po pierwszej serii skoków Piotr Żyła był dopiero na 13. miejscu. Mimo wszystko jego strata do czołówki nie była zbyt duża. W tej sytuacji jeden dobry skok 36-latka spowodował nie tylko olbrzymi awans w klasyfikacji konkursu, lecz doprowadził do obrony tytułu mistrza świata, który zdobył dwa lata temu w trakcie mistrzostw na skoczni w Oberstdorfie.

Reklama

Piotr Żyła na ceremonii

Nie brak w mediach opinii, że w trakcie sobotniego konkursu Piotr Żyła nie należał do czołówki faworytów. Zdecydowanie bardziej wśród biało-czerwonych można było w tym gronie postawić Dawida Kubackiego, który przez długi czas był liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Jednak można powiedzieć, że doświadczeniem w tym przypadku pomogło i to Piotr Żyła drugi raz w swojej karierze został mistrzem świata na normalnej skoczni. Polak odebrał swój złoty medal dopiero w środę, lecz po nagraniu widać, że spora radość wciąż mu towarzyszyła.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama