0

Blanka opublikowała wzruszający post. „Nigdy tego nie zapomnę” (FOTO)

Reklama

Blanka Stajkow po wielkim finale na Eurowizji opublikowała wpis za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, w którym postanowiła zwrócić się do swoich fanów, którzy do końca wierzyli w to, że Blanka może odnieść sukces na scenie w Liverpoolu.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Reklama

Eurowizja 2023 jest już za nami. W tym roku wygrana powędrowała do Szwecji, która była reprezentowana przez Loreen. Szwedzka wokalistka na scenie w Liverpoolu zaprezentowała światu utwór „Tattoo”. Drugie miejsce przypadło Finlandii. Naromiast najniżej na podium znalazła się reprezentantka Izraela.

Polska w tym roku uplasowała się na 19. miejscu. Blanka i jej utwór „Solo” okazała się lepsza od reprezentantów Szwajcarii, Słowenii, Albanii, Portugalii, Serbii, Wielkiej Brytanii i także Niemiec.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Niestety do tej pory Polsce nie udało się zwyciężyć w konkursie Eurowizji. Nasz kraj jednak może pochwalić się zwycięstwami osiągniętymi w edycji dla najmłodszych adeptów muzyki, czyli „Eurowizji Junior”. To właśnie w tej odsłonie muzycznego wydarzenia Polska wygrywała w historii dwukrotnie: pierwszy raz dla Polski wygrała Roksana Węgiel w 2018 roku. Z kolei drugie zwycięstwo dla Polski zdobyła Viki Gabor, co miało miejsce już rok po wygranej Roksany Węgiel w roku 2019.

Reklama

Blanka podziękowała fanom

Blanka ostatecznie na Eurowizji w Liverpoolu zajęła 19. miejsce. Warto jednak dodać, że nasza reprezentantka w półfinale zajęła wysokie trzecie miejsce. Z kolei w wielkim finale w głosowaniu tylko widzów muzycznego wydarzenia Polka uplasowała się na miejscu 8.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Piosenkarka jest zadowolona ze swojego występu czego dała wyraz za pośrednictwem wpisu, który opublikowała na swoim koncie na Instagramie.

Wow, co za przygoda! Chcę wam wszystkim podziękować za miłość i wsparcie, które otrzymałam. Byliście najlepszymi fanami, na jakich mogłam liczyć. To był piękny czas i nigdy, przenigdy tego nie zapomnę – napisała Blanka.

Piosenkarka dodała, że cała jej ekipa bardzo ciężko pracowała, by dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Na więcej nie mogłam liczyć. Dziękuję. Kocham was – zakończyła swój wpis artystka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Blanka Stajkow (@blikeblanka)

Źródło: Radio Zet

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama