0

Blanka jest zachwycona. Ogłosiła cudowną wiadomość niedługo po finale Eurowizji (FOTO)

Reklama

Blanka Stajkow za pośrednictwem swojego konta na Instagramie odniosła się do wczorajszego występu na konkursie Eurowizji, który został zorganizowany w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii.

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Reklama

Konkurs Eurowizji w 2023 to już historia. Polska ostatecznie uplasowała się na 19. miejscu, lecz zdecydowanie bardziej występ naszej reprezentantki został doceniony przez widzów niż przez oceniające jury, co można było zauważyć przy przydzielaniu punktów.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Zwycięzcą konkursu okazała się tym razem Szwecja, która była reprezentowana przez Loreen, które zaprezentowała utwór „Tattoo”. Drugie miejsce zajęła Finlandia reprezentowana przez Jere Pöyhönen, znanego jako Käärijä, który zaśpiewał „Cha Cha Cha”. Podium zamknęła Noa Kirel z Izraela, która zaprezentowała piosenkę „Unicorn”.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Mimo, że nasza reprezentantka zajęła dość dalekie 19. miejsce, to z jej słów opublikowanych w mediach społecznościowych wynika, że mimo wszystko jest bardzo zadowolona ze swojego występu.

Reklama

Blanka Stajkow zabrała głos po występie

Ja dopiero wstałam i jeszcze emocje nie opadły. Chciałabym Wam jeszcze raz z całego serca podziękować za wszystkie głosy, za całe wsparcie. Właśnie dowiedziałam się, że w półfinale byliśmy na 3. Miejscu w televotingu . To się nie zdarzyło jeszcze nigdy wcześniej dla Polski . Jestem w ogromnym szoku, jestem pod ogromnym wrażeniem tych głosów. Jest mi niesamowicie miło. – napisała Blanka Stajkow

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Jako artyści robimy to dla ludzi, żeby się podobało, żebyście się bawili. 8. miejsce w televotingu na finale … Jestem naprawdę tak szczęśliwa, tak zadowolona z wyników televotingu. Jesteście niesamowici. Kocham Was mocno. Wasza Bejba – dodała polska piosenkarka.

Źródło: Instagram, Pudelek,

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama