0

Blanka ma powody do zadowolenia po Eurowizji. Media obiegła wspaniała wiadomość

Reklama

Blanka Stajkow, czyli reprezentantka Polski na Eurowizji zajęła ostatecznie dość dalekie 19. miejsce w trakcie wielkiego finału, który odbył się w ostatnią sobotę, lecz mimo wszystko nasza piosenkarka nie może narzekać. Jej eurowizyjny utwór „Solo” trafił właśnie na listę najczęściej udostępnianych utworów na całym świecie w popularnym serwisie streamingowym.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Reklama

Tegoroczny konkurs Eurowizji jest już za nami. Ostatecznie zwycięstwo przypadło Szwecji, którą w tym roku reprezentowała Loreen z piosenką „Tattoo”.

Drugie miejsce zajęła Finlandia. Naromiast podium zamknął Izrael. Nasza reprezentantka – Blanka Stajkow i jej utwór „Solo” uplasował się na dalekim 19. miejscu, lecz mimo wszystko fani piosenkarki, jak i ona sama nie mogą narzekać, bo są również pozytywy płynące z występu w Liverpoolu.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Blanka od samych jurorów otrzymała tylko 12 punktów. Zdecydowanie większa ilość punktów powędrowała do reprezentantki Polski ze strony widzów, za których sprawą na konto blanki doszło ich 81. Łącznie Polska zebrała 93 punkty, co starczyło na zajęcie 19 miejsca. Jednak gdyby o wyniku decydowała sama widownia, to Blanka znalazłaby się na 8 lokacie.

Reklama

Blanka Stajkow może świętować?

Mimo pojawiającej się krytyki i niezbyt wysokiego miejsca na Eurowizji należy powiedzieć, że raczej zbyt szybko utwór Blanki nie pójdzie w zapominanie. Na profilu Warner Music Polska na YouTube teledysk piosenkarki po siedmiu miesiącach od publikacji zebrał ponad 25 milionów wyświetleń. To jednak nie wszystko.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Media poinformowały, że utwór „Solo” znalazł się na 27. miejscu w notowaniu „Viral 50 – Świat” na Spotify.

W najnowszym notowaniu „Viral 50 – Świat” serwisu Spotify pojawiła się piosenka Blanki. To zestawienie pięćdziesięciu najchętniej udostępnianych utworów na całym świecie. Eurowizyjny hit „Solo” uplasował się na 27. miejscu, a jego pozycja ciągle rośnie – poinformował portal gazeta.pl.

Źródło: Kultura.gazeta.pl

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama