0

Boniek nie wytrzymał. Padły bardzo mocne słowa w sprawie Lewandowskiego [FOTO]

Reklama

Zbigniew Boniek za pośrednictwem mediów społecznościowych zabrał głos na temat kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. Co na jego temat napisał były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

Reklama

Reprezentacja Polski w ostatnim czasie przeżywa kryzys na wielu płaszczyznach. Chodzi tu przede wszystkim o sprawy ostatnich wyników biało-czerwonych i ich wizerunek w oczach opinii publicznej.

Reprezentacja Polski w tym roku rozegrała trzy bardzo słabe spotkania, które być może będą ją kosztować brak bezpośredniego awansu na Euro 2024 z grupy eliminacyjnej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Chodzi tu przede wszystkim o mecze z Czechami, Mołdawią i także z Albanią. W każdej z tych konfrontacji Polacy nie zdobyli ani jednego punktu i na ten moment mają bardzo małe szansę na to, aby wywalczyć awans na mistrzostwa Europy, które w przyszłym roku odbędą się w Niemczech.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Dużo krytyki spłynęło również na poszczególnych piłkarzy. Wśród nich znalazł się Robert Lewandowski, który od wielu lat jest kapitanem reprezentacji. W jego kontekście nie zabrakło opinii, że powinien przestać pełnić wspomnianą funkcję. Niedawno na ten temat głos zabrał Zbigniew Boniek.

Reklama

Zbigniew Boniek o Lewandowskim

Zbigniew Boniek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze wypowiedział się na temat odebrania opaski kapitana Robertowi Lewandowskiemu. Ze słów byłego prezesa PZPN jasno wynika, że nie jest on zwolennikiem takiego rozwiązania.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Przez 9 lat nikomu nie przeszkadzała opaska kapitana @lewy_official…. Strzelał bramki, pomógł nam wygrać wiele meczów….Dzisiaj jakiś obłęd – oddaj opaskę itd… Co za ludzie – napisał na Twitterze były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

 

Źródło: Twitter — Zbigniew Boniek

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama