0

Burza wokół filmu Holland. Media obiegła zaskakująca informacja

Reklama

Film Agnieszki Holland pt. „Zielona granica” wzbudził w ostatnim czasie wiele emocji w Polsce. Teraz media obiegła informacja na temat nowych nominacji dla produkcji znanej reżyserki.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Film Agnieszki Holland “Zielona granica” wszedł do polskich kin we wrześniu bieżącego roku. Jednak jeszcze przed premierą produkcji, za której wykonanie odpowiedzialna jest znana reżyserka – nie zabrakło wielu negatywnych ocen i komentarzy.

Spory rozgłos zyskała między innymi reakcja polskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który w związku z emisją “Zielonej granicy” w kinach – zapowiedział emitowanie specjalnego spotu przed kinowymi seansami.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

W obsadzie filmu Agnieszki Holland znaleźli się między innymi: Maja Ostaszewska, Tomasz Włosok, Piotr Stramowski, Jaśmina Polak, Marta Stalmierska, Agata Kulesza, Maciej Stuhr i Magdalena Popławska oraz zagraniczni aktorzy – Jalal Altawil, Behi Djanati Atai, Mohamad Al Rashi, Dalia Naous i Joely Mbundu.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

– Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy – czytamy w opisie produkcji na popularnym portalu Filmweb, gdzie do tej pory „Zielona granica” zebrała ponad 44 tysiące ocen użytkowników, które dały łącznie śr. 4.2. Z kolei łączna suma ocen 32 krytyków na Filmweb wynosi 7.3.

Reklama

Film Agnieszki Holland pt. „Zielona granica” nominowany w trzech kategoriach

Z informacji przekazanych przez media wynika, że „Zielona granica” Agnieszki Holland została nominowana do Europejskich Nagród Filmowych w trzech kategoriach. Wydarzenie nazywane także „europejskimi Oscarami” odbędzie się 9 grudnia w Berlinie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

Film Agnieszki Holland otrzymał nominacje w kategoriach: „najlepszy film”, „najlepsza reżyseria” i „najlepszy scenariusz”. Film Agnieszki Holland wszedł do kin w Polsce we wrześniu bieżącego roku.

Źródło: Interia, RMF FM

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły również mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał również nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama