0

Burza wokół TVN. Mocne słowa znanego dziennikarza do stacji

Reklama

Znany dziennikarz Krzysztof Stanowski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze skomentował wpis stacji telewizyjnej TVN24 na temat transmisji pogrzebu 14-letniej Natalii z Andrychowa. Były współwłaściciel Kanału Sportowego użył mocnych słów.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Będzie nowy rząd PiS? Nowe słowa Morawieckiego

Reklama

W zeszłym tygodniu Polską wstrząsnęła informacja na temat śmierci Natalii z Andrychowa. 14-latka została znaleziona we wtorek przy banerze reklamowym obok marketu. Z relacji mediów wynika, że dziewczynka miała jechać do pobliskich Kęt. Rano zatelefonowała do swojego taty, któremu powiedziała, że źle się czuje i nie wie, gdzie jest.

Z dalszych informacji wynika, że ojciec dziecka około godz. 10:00 pojawił się na miejscowym komisariacie policji. Rodzina ma żal do policji, że ich sprawy nie potraktowano poważnie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Ojciec dziewczynki mówi, że czekał ponad godzinę, na podjęcie przez policjantów interwencji. To wymaga pilnego wyjaśnienia z kilku powodów. Przede wszystkim należy się to rodzinie, a także społeczeństwu. Jeżeli doszło do zaniedbań, to ktoś musi zostać ukarany, aby było to przestrogą dla innych policjantów na przyszłość – podkreśla emerytowany oficer policji Maciej Karczyński cytowany przez Radio Zet.

Reklama

Krzysztof Stanowski o transmisji TVN

We wtorek na cmentarzu w Andrychowie odbędzie się pogrzeb 14-letniej Natalii, która kilka godzin leżała półprzytomna na mrozie w centrum miasta – czytamy w pierwszym wpisie. — Transmisja z pogrzebu od godziny 13:00 w TVN24 GO — dodano w kolejnym.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Do tego wpisu postanowił się bardzo dosadnie odnieść były współwłaściciel popularnego Kanału Sportowego — Krzysztof Stanowski. – Rany, wypier***** – napisał dziennikarz.

Wczoraj na ten temat głos zabrała także dziennikarka Telewizji Polskiej – Magdalena Ogórek, która w odpowiedzi na wpis TVN24 napisała: — Ale bagno… Dajcie Rodzinie w spokoju opłakiwać dziecko – skomentowała krótko znana dziennikarka TVP.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Reklama