0

Była gwiazda szczerze o pracy w TVP. Niektórzy mogą być zaskoczeni

Reklama

Znana, lecz była już gwiazda TVP wypowiedziała się na temat swojej pracy w jednym z popularnych programów od Telewizji Polskiej. O kim mowa?

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

Marcelina Zawadzka to polska modelka i również Miss Polonia z 2011 roku. Jednak jej przygoda z zawodami typu miss rozpoczęła się dużo wcześniej. W 2003 zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. Od lat pojawia się również w telewizji. Występowała między innymi na antenie stacji telewizyjnej TVN Turbo i Fox Life. Z kolei w roku 2015 została zatrudniona w Telewizji Polskiej, gdzie współprowadziła program „Pytanie na śniadanie”.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Była Miss Polonia była gospodynią takich programów jak „Lajk”, „Bake Off – Ale ciacho!” i „Bake Off Junior”. Za swoją pracę otrzymała Telekamerę 2017 w kategorii „nadzieja telewizji”. Mimo wszystko największą popularność przyniosła jej praca w programie śniadaniowym „Pytanie na śniadanie”. Jednak jej przygoda z „PnŚ” zakończyła się w 2020 roku. Dziś celebrytka postanowiła powiedzieć kilka słów na temat dawnej pracy.

Reklama

Była gwiazda TVP o pracy w „PnŚ”

Bywa różnie. Ja bardzo lubię ludzi i uwielbiam z nimi rozmawiać. Zawsze miałam tak, że przychodzili do mnie goście na kanapę i pierwsze co, to trzeba było rozruszać moich rozmówców. Czasami to był ich pierwszy raz na antenie. Bardzo ważny był dla mnie rozmówca, później dopiero kamery, to jak wyglądam i tak dalej. Czasami jest tak, że brakuje mi ludzi, tego vibe’u, z tego że poznajesz  nowego człowieka, że ktoś zrobił wspaniałą rzecz na arenie międzynarodowej i ty masz okazję go poznać – powiedziała Zawadzka w rozmowie z „Jastrząb Post”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Była gwiazda TVP wskazała także za kim z dawnej pracy tęskni.

Na pewno tęsknię za Tomkiem Wolnym, którego serdecznie pozdrawiam. Idę pozdrawiam. Całą ekipę, po operatorów i po dźwięk. Więc bywa, że tęsknię – powiedziała była Miss Polonia.

Źródło: Jastrząb Post

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama