0

Były senator PO uderza w Tuska. „To obsesja Tuska”

Reklama

Były senator Robert Smoktunowicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do propozycji Platformy Obywatelskiej dotyczących kredytów na zakup mieszkania. – To polityka, która spowoduje, że rzeczywiście mieszkanie będzie prawem, a nie towarem – mówił lider Platformy Obywatelskiej.

POLECAMY TAKŻE: Fatalne wiadomości o Lewandowskim. Nie wygląda to dobrze (FOTO)

Reklama

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. Jesienią okaże się, czy w dalszym ciągu w Polsce rządzić będzie Prawo i Sprawiedliwość razem z koalicjantami, czy może stery władzy po dłuższym czasie przejmą ugrupowania, które aktualnie znajdują się w opozycji.

POLECAMY TAKŻE: Dramat Karola Strasburgera. Gwiazdor TVP napisał o tym wprost

W związku ze zbliżającym się „świętem demokracji” padają już pierwsze propozycje ze strony największych ugrupowań politycznych w kraju. Pierwsze z nich zaproponowała już Platforma Obywatelska. Chodzi tu dokładnie o postulat dotyczący polityki mieszkaniowej w Polsce. Ugrupowanie Donalda Tuska chciałoby wprowadzenia: kredytu 0 proc., 600 zł na wynajem mieszkania, 10 mld zł dla samorządów na remonty mieszkań (więcej szczegół na dole artykułu).

POLECAMY RÓWNIEŻ: Niesamowite co zrobił Dawid Kubacki. Kibice mogą być zachwyceni (WIDEO)

– Będziemy proponowali politykę, która rzeczywiście spowoduje, że mieszkanie będzie prawem, a nie towarem – mówił niedawno lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk.

Reklama

Były senator o propozycjach Platformy

Były senator Robert Smoktunowicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do propozycji Platformy Obywatelskiej w sprawie polityki mieszkaniowej. Pomysły ugrupowania kierowanego przez Donalda Tuska określił mianem „skrajnie populistycznych postulatów”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: To już oficjalnie koniec. Znany polski skoczek nagle zakończył karierę (WIDEO)

— Skrajnie populistyczne postulaty PO – mieszkanie prawem a nie towarem i oprocentowanie kredytu na zakup mieszkania dla młodych 0% – czyni z tej pustej programowo partii formację wyłącznie walczącą za wszelką cenę o władzę. To obsesja Tuska aby odsunąć Kaczyńskiego od władzy… – napisał były senator PO.

 

Źródło: Twitter, Money.pl, Platforma Obywatelska

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama