0

Cios dla Tomasza Lisa. Prokurator podjęła radykalną decyzję. Nowe informacje [FOTO]

Reklama

Tomasz Lis za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że zjawił się na badaniach psychiatrycznych. O decyzji na temat ich przeprowadzenia dziennikarz informował w połowie kwietnia.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Reklama

W związku z postawionym mi absurdalnym zarzutem i z faktem, że byłem leczony neurologicznie(4 udary), pani prokurator skierowała mnie na obowiązkowe badania psychiatryczne. Oczywiście pójdę( nie wiem czy będzie to świadczyło o zdrowiu psychicznym czy przeciwnie). Witamy w ZSRR – napisał 15 kwietnia na Twitterze Tomasz Lis.

Tomasza Lisa miał usłyszeć zarzuty prokuratorskie w związku z reklamowaniem napojów alkoholowych w sieci.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Z informacji przekazanych przez rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prokurator Aleksandra Skrzyniarz – Tomaszowi Lisowi zarzucono promowanie wódek, brandy, whisky i likierów, których reklamy umieszczono w dodatku do tygodnika „Newsweek”, za czasów, gdy dziennikarz pełnił obowiązki naczelnego gazety.

Reklama zawierała znak graficzny producenta, nazwę marki, ceny produktów, a także odnośniki do stron internetowych, za pośrednictwem których można było kupić alkohol – wskazano w oświadczeniu.

Reklama

Tomasz Lis w prokuraturze

Ja znowu w prokuraturze. Sprawa reklamowania alkoholu. Badania psychiatryczne. Ze też rządzących moim krajem nikt nie chce zbadać. Wg mnie warto – napisał na swoim Twitterze Tomasz Lis.

POLECAMY TAKŻE: Co dalej z „Lex Tusk”? Prezydent Andrzej Duda zabiera głos

Z kolei w kolejnym poście w tej sprawie dziennikarz zamieścił zdjęcie z krótkim komentarzem: „Obywatel czeka. Kafka wita”.

Zbadali mnie dziś psychiatrycznie Myśle, że zdałem. I nadal jestem na żywo – napisał dziennikarz.

POLECAMY TAKŻE: Blanka opublikowała wzruszający post. „Nigdy tego nie zapomnę” (FOTO)

Informacje o badaniach dziennikarz przekazał w kwietniu. Z jego wpisu wynikało, że raczej nie był zadowolony z decyzji podjętej przez prokurator.

W związku z postawionym mi absurdalnym zarzutem i z faktem, że byłem leczony neurologicznie(4 udary), pani prokurator skierowała mnie na obowiązkowe badania psychiatryczne. Oczywiście pójdę( nie wiem czy będzie to świadczyło o zdrowiu psychicznym czy przeciwnie). Witamy w ZSRR – pisał ponad miesiąc temu Tomasz Lis.

 

Źródło: Twitter, wp

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama