0

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Dziennikarz zamieścił zaskakujący wpis

Reklama

Adrian Klarenbach to jeden z bardziej znanych dziennikarzy TVP. Na antenie publicznego nadawcy prowadził jedne z popularniejszych programów. Jednak w ostatnim czasie media obiegła informacja, że dziennikarz ma się już nie pojawić w TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Jako pierwszy zaskakujące wiadomości na temat Adriana Klarenbacha podał „Fakt”. Tabloid sugerował, że znany dziennikarz został zawieszony przez TVP. Z nieoficjalnych informacji tabloidu wynikało, że powodem miała być rozmowa z posłem Mariuszem Kałużnym, która odbyła się niedawno na antenie Telewizji Polskiej.

— Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Następnie kolejne wieści w sprawie dziennikarza przekazał portal „Wirtualne Media”. Wynikało z nich, że Adrian Klarenbach od następnego miesiąca ma się stać twarzą „TVP3 Info”.

Reklama

Adrian Klarenbach i jego wpis

– Te informacje w czwartek potwierdziła nam oficjalnie Telewizja Polska: – Redaktor Adrian Klarenbach pozostaje w TAI. Wzmocni także pasmo ogólnopolskie TVP3 – przekazała nam spółka. Klarenbach zostaje w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, bo to ona jest producentem nadawanego w TVP3 nowego pasma informacyjnego – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Z kolei we wtorek Adrian Klarenbach za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował bardzo krótki wpis, w którym postanowił zaprosić na programy w Polskim Radiu 24, które odbędą się z jego udziałem. – Zapraszam już niebawem – napisał Adrian Klarenbach.

Pod wpisem dziennikarza pojawiły się także komentarze internautów, które dotyczyły braku jego obecności na antenie TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Brakuje nam pana niech pan wraca do nas bez pana jest smutno i dyskusje są jałowe. Czekamy z utęsknieniem – napisała jedna z internautek.

Być może część fanów i obserwatorów Adriana Klarenbacha liczyła na bezpośredni komentarz z jego strony na temat dalszej pracy w TVP Info. Na to jednak najprawdopodobniej przyjdzie nam poczekać.

 

 

Źródło: Twitter, Fakt, Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama