0

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Adrian Klarenbach od wielu lat jest związany z TVP. Jednak w bieżącym tygodniu wokół popularnego dziennikarza wydarzyło się bardzo wiele. Najpierw „Fakt” poinformował o rzekomym zawieszeniu dziennikarza. Następnie media poinformowały o tym, że Klarenbach ma zostać twarzą „TVP3 Info”. Teraz oficjalne stanowisko w tej sprawie zajęła Telewizja Polska.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

W połowie bieżącego tygodnia media obiegła zaskakująca informacja podana przez „Fakt”. Z podanych przez tabloid wiadomości wynikało, że Adrian Klarenbach miał zostać zawieszony przez TVP.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Według nieoficjalnych informacji powodem miała być rozmowa z posłem Mariuszem Kałużnym, która odbyła się niedawno na antenie Telewizji Polskiej.

— Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

Reklama

Adrian Klarenbach i stanowisko TVP

Następnie nowe wieści na temat dziennikarza przekazały „Wirtualne Media”. Z informacji uzyskanych przez portal  wynikało, że Adrian Klarenbach już od kwietnia ma stać się twarzą „TVP3 Info”. Teraz również „Wirtualne Media” podały oficjalną odpowiedź ze strony Telewizji Polskiej w sprawie dziennikarza.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Te informacje w czwartek potwierdziła nam oficjalnie Telewizja Polska: – Redaktor Adrian Klarenbach pozostaje w TAI. Wzmocni także pasmo ogólnopolskie TVP3 – przekazała nam spółka. Klarenbach zostaje w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, bo to ona jest producentem nadawanego w TVP3 nowego pasma informacyjnego – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Adrian Klarenbach to jeden z bardziej znanych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Na antenie kanału TVP Info dziennikarz prowadził takie programy jak „Minęła 8”, „Minęła 9” i „Minęła 20” i również „Forum”.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama