0

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Padły nowe informacje na temat dziennikarza TVP

Reklama

Adrian Klarenbach stał się w ostatnich dniach obiektem zainteresowania ze strony mediów. Powodem takiej sytuacji stała się sytuacja popularnego dziennikarza w TVP. Teraz nowe wiadomości na jego temat przekazał portal „Wirtualne Media”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Adrian Klarenbach to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy występujących na antenie TVP Info. Jednak w ostatnich dniach pojawiło się wiele informacji w kontekście jego dalszej przyszłości na antenie publicznego nadawcy.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Z nieoficjalnych informacji portalu „Fakt” wynikało, że Adrian Klarenbach miał rzekomo zostać zawieszony. Powodem miała być jego niedawna rozmowa z posłem Mariuszem Kałużnym na antenie Telewizji Polskiej.

Następnie kolejne wieści w sprawie dziennikarza przekazał portal „Wirtualne Media”. Wynikało z nich, że Adrian Klarenbach od następnego miesiąca ma się stać twarzą „TVP3 Info”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Te informacje w czwartek potwierdziła nam oficjalnie Telewizja Polska: – Redaktor Adrian Klarenbach pozostaje w TAI. Wzmocni także pasmo ogólnopolskie TVP3 – przekazała nam spółka. Klarenbach zostaje w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, bo to ona jest producentem nadawanego w TVP3 nowego pasma informacyjnego – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Reklama

Adrian Klarenbach w Polskim Radiu 24

Ponownie na temat Adriana Klarenbacha nowe, lecz nieoficjalne informacje przekazał portal „Wirtualne Media”. Chodzi o dalsze występy dziennikarza w Polskim Radiu 24.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Według ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl Polskie Radio nie planuje żadnych zmian dotyczących współpracy z Klarenbachem od kwietnia, gdy przejdzie on z TVP Info do TVP3. Dziennikarz nie chciał z nami o tym rozmawiać, odesłał do biura prasowego nadawcy – napisał portal Wirtualnemedia.pl.

Wspomniany portal poinformował także, że rzecznik prasowy firmy – Monika Kuś przekazała tylko, które audycje na antenie Polskiego Radia 24 prowadzi Adrian Klarenbach.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama