0

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Reklama

W marcu media obiegły zaskakujące wiadomości na temat dziennikarza TVP Adriana Klarenbacha. Niedawno dziennikarz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił zaprosić na prowadzone przez siebie programy na antenie Polskiego Radia 24. Uwagę może również zwracać opis Adriana Klarenbacha na jego tweeterowym profilu.

POLECAMY TAKŻE: Wpadka w TVN. Takiej sytuacji przed kamerą raczej nikt się nie spodziewał (WIDEO)

Reklama

W pierwszej kolejności bardzo zaskakujące wieści na temat Adriana Klarenbacha podał tabloid „Fakt”. Na stronie wspomnianego medium padła sugestia, że znany dziennikarz został zawieszony przez TVP. Z nieoficjalnych informacji, na które powoływał się „Fakt” wynikało, że powodem miała być rozmowa z posłem Mariuszem Kałużnym, która odbyła się niedawno na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

— Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

Następnie nowe wiadomości o dziennikarzu przekazał portal „Wirtualne Media”. Z jego informacji mogliśmy się dowiedzieć, że Klarenbach został nową twarzą „TVP3 Info”.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowita sytuacja ws. Dawida Kubackiego. „Płakaliśmy z Martą razem” (WIDEO)

Te informacje w czwartek potwierdziła nam oficjalnie Telewizja Polska: – Redaktor Adrian Klarenbach pozostaje w TAI. Wzmocni także pasmo ogólnopolskie TVP3 – przekazała nam spółka. Klarenbach zostaje w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, bo to ona jest producentem nadawanego w TVP3 nowego pasma informacyjnego – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Reklama

Adrian Klarenbach i jego opis na Twitterze

Adrian Klarenbach prowadzi swój profil na Twitterze, który jest śledzony przez niemal 80 tysięcy internautów. W ostatnim czasie dziennikarz udostępnił tam wpisy z profilu Polskiego Radia 24, które dotyczyły zapowiedzi audycji z jego udziałem. Ponadto Adrian Klarenbach udostępnił między innymi dwie rozmowy, które w PR24 przeprowadził z wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Anną Gembicką i poseł Hanną Gil Piątek.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Uwagę może zwracać opis dziennikarza na Twitterze, w którym przedstawia się tylko jako gospodarz dwóch programów Polskiego Radia 24: „Rozmowa PR 24” i „piątkowego Poranka w Polskim Radiu 24”.

Gospodarz #RozmowaPR24 i piątkowego Poranka w @PolskieRadio24 – czytamy w opisie profilu Adriana Klarenbacha na Twitterze (bio).

Twitter, Screen

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama