0

Co dalej z Danutą Holecką? Pojawiły się najnowsze informacje

Reklama

Danuta Holecka odchodzi z TVP? Dziś w wielu mediach pojawiła się informacja bazująca na nieoficjalnych ustaleniach, z których wynikało, że prowadząca serwis informacyjny „Wiadomości” ma się pożegnać z pracą na antenie publicznego nadawcy. Teraz głos w tej sprawie zabrała sama dziennikarka.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Cenckiewicz zwrócił się do prezydenta. Padły ważne słowa

Reklama

W czwartek w wielu mediach pojawiła się nieoficjalna informacja na temat rzekomego odejścia Danuty Holeckiej z Telewizji Polskiej. Wiadomość na ten temat przekazał między innymi portal „Na temat”, który w tej sprawie bazował na „dwóch niezależnych i anonimowych źródłach z TVP”.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Danuta Holecka, szefowa „Wiadomości” TVP i jedna z głównych twarzy sztandarowego programu informacyjnego TVP, odchodzi. Taką informację otrzymaliśmy z dwóch niezależnych, anonimowych źródeł w TVP. – Dokumenty zostały już podpisane. Ma odejść 12 grudnia za porozumieniem stron z rocznym okresem wypowiedzenia – poinformował na swojej stronie portal „Na temat”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Będzie nowy rząd PiS? Zaskakujące słowa Morawieckiego

Nowe informacje w tej sprawie przekazał portal „Onet”, który miał bezpośrednio zwrócić się z pytaniem do prowadzącej serwis informacyjny „Wiadomości”.

Reklama

Danuta Holecka odchodzi z TVP?

Skontaktowaliśmy się z samą zainteresowaną, która w rozmowie z nami stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom. Skontaktowaliśmy się również z rzecznikiem Telewizji Polskiej w celu wyjaśnienia doniesień, w momencie publikacji newsa nie otrzymaliśmy odpowiedzi – czytamy w materiale na ten temat opublikowanym przez portal „Onet”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja. Znany polityk odmówił Tuskowi?

Danuta Holecka to polska dziennikarka, która w ostatnich latach sporą popularność zyskała za sprawą prowadzenia programu informacyjnego „Wiadomości”, którego jest kierowniczką redakcji od 2019 roku. Dziennikarka swoje pierwsze kroki w TVP stawiała już w 1994 roku, kiedy to wygrała konkurs na prezentera Telewizji Polskiej.

Źródło: NaTemat, Onet

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Mocne słowa z Pałacu Prezydenckiego. To się opozycji nie spodoba

Reklama