0

Co dalej z Michałem Rachoniem w TVP? Pojawiła się zaskakująca informacja

Reklama

Michał Rachoń już od wielu lat pojawia się na antenie Telewizji Polskiej. Dziennikarz na antenie publicznego nadawcy prowadzi wiele programów o tematyce politycznej. Ostatnio spory rozgłos zyskał jego serial dokumentalny „Reset”. Jednak ze względu na ostatnie wyniki wyborów sporo mówi się o odejściach w Telewizji Polskiej, które miałyby także dotknąć Michała Rachonia.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Reklama

Michał Rachoń z Telewizją Polską jest związany od wielu lat. Na jej antenie od tego czasu miał okazję prowadzić wiele popularnych programów emitowanych przez publicznego nadawcę.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Aktualnie jednym z głównych cykli, w których dziennikarz pełni obowiązki gospodarza jest „Jedziemy”, którego emisja odbywa się na kanale informacyjnym TVP Info.

W ostatnich miesiącach spory rozgłos zyskał także serial dokumentalny „Reset”, za którego stworzenie odpowiedzialny był właśnie Michał Rachoń razem z historykiem Sławomirem Cenckiewiczem.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

– Serial przedstawi nieznane dokumenty i informacje na temat polsko-rosyjskiego resetu z lat 2007–2015 – czytamy w opisie produkcji na stronie portalu „Filmweb”. Dziś już wiadomo, że nową odsłona serialu „Reset” raczej nie dojdzie do skutku. Autorzy mają w planach wydanie książki na podstawie produkcji.

Reklama

Michał Rachoń odejdzie z TVP do innego medium?

W mediach od pewnego czasu zapowiadane są spore zmiany w mediach publicznych, a przede wszystkim w Telewizji Polskiej. Na temat przyszłości Michała Rachonia i Danuty Holeckiej wypowiedział się w wywiadzie dla „Onetu” medioznawca Wiesław Godzic.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

W wywiadzie padła kwestia tego, czy między innymi Michał Rachoń i Danuta Holecka powinni przyjąć ewentualną możliwość pracy w mediach, o których stworzeniu mówił niedawno po wyborach prezes Prawa i Sprawiedliwości — Jarosław Kaczyński.

Człowiek pod presją robi różne rzeczy, ale im radziłbym iść do czyśćca i na jakiś czas zniknąć. To nie są źli ludzie, oni weszli w złą rzeczywistość – czytamy. – Muszą sami zastanowić się nad tym, co dalej chcą robić. To ludzie, którzy od razu weszli na wysoki szczebel, a teraz z niego spadną. Powinni się wycofać, nauczyć fachu od początku – stwierdził medioznawca.

Źródło: Onet

FOTO: CC BY 3.0, TVP Info

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły również mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał również nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama