0

Co z Michałem Rachoniem? Media obiegła zaskakująca informacja

Reklama

Michał Rachoń to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy występujących na antenie Telewizji Polskiej. Dziennikarz niedawno stworzył razem z historykiem Sławomirem Cenckiewiczem serial dokumentalny „Reset”. Teraz w mediach pojawiły się nowe informacje na temat jego planów na najbliższą przyszłość.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Znany dziennikarz nagle odchodzi z TVP?

Reklama

Michał Rachoń od wielu lat jest dziennikarzem występującym na antenie Telewizji Polskiej. To właśnie na antenie publicznego nadawcy prowadzi programy dotyczące głównie spraw politycznych. Sam z wykształcenia jest politologiem. Przes karierą w TVP współpracował między innymi z „Gazetą Polską”, „Gazeta Polska Codziennie”, „Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo” i także portalem informacyjnym „Niezależna”.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Dziennikarz na antenie Telewizji Polskiej pojawia się głównie w programach emitowanych na kanale informacyjnym TVP Info. To właśnie tam Michał Rachoń jest gospodarzem takich programów jak „Jedziemy”, czy także „Minęła dwudziesta”. Sporą popularność cieszył się serial dokumentalny „Reset”, który dziennikarz tworzył razem z historykiem Sławomirem Cenckiewiczem, a jego odcinki premierowo emitowano w Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Teraz w mediach pojawiły się nowe, lecz nieoficjalne informacje na temat planów Michała Rachonia na przyszłość. Wynika z nich, że dziennikarz Telewizji Polskiej ma zamiar założyć swój własny kanał na YouTube.

Reklama

Michał Rachoń założy własny kanał na YouTube?

Pojawiają się jednak informacje, że Michał Rachoń ma już plan na przyszłość. Jak czytamy w natemat.pl, pracuje obecnie nad swoim kanałem na YouTube. Osoba z jego bliskiego środowiska twierdzi, że chce on zostać youtuberem – czytamy na stronie Wirtualnej Polski.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Według informacji portalu ma chodzić o przeniesienie tam formatów, nad którymi pracował, w tym programu „Rock Rachon”, nadawanego w TVP World – czytamy w dalszej części.

Kanał na YouTube to dość popularne miejsce do promowania własnych treści. Z takiej możliwości korzystania wielu znanych dziennikarzy. Wśród nich możemy wymienić między innymi Rafała Ziemkiewicza, który jeszcze niedawno pracował w Telewizji Polskiej w między innymi programie „W tyle wizji”.

Źródło: Wirtualna Polska

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat także 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama