0

Co z programem Michała Rachonia? Są ważne informacje

Reklama

Michał Rachoń to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy występujących w Telewizji Polskiej. Niedawno zakończyła się emisja jego serialu dokumentalnego tworzonego razem z Sławomirem Cenckiewiczem – „Reset”. Jakie dalsze plany w związku z tą produkcją mają jej twórcy?

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Reklama

Michał Rachoń z Telewizją Polską jest związany od wielu lat. Na jej antenie od tego czasu miał okazję prowadzić wiele popularnych programów emitowanych przez publicznego nadawcę.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Aktualnie jednym z głównych cykli, w których dziennikarz pełni obowiązki gospodarza jest „Jedziemy”, którego emisja odbywa się na kanale informacyjnym TVP Info. Dodatkowo sporą popularność zyskał także serial dokumentalny „Resrt”, który Rachoń stworzył razem z Sławomirem Cenckiewiczem.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Serial przedstawi nieznane dokumenty i informacje na temat polsko-rosyjskiego resetu z lat 2007–2015 – czytamy w opisie serialu dokumentalnego „Reset” na portalu Filmweb. Premiera produkcji miała miejsce 12 czerwca bieżącego roku. Od tego czasu widzowie mieli okazję obejrzeć jej dwa sezony, które łącznie składały się z 16 odcinków.

Z nowych informacji wynika, że raczej do stworzenia trzeciego sezonu „Reset-u” nie dojdzie. W planach autorów jest napisanie książki, która miałaby być oparta na produkcji.

Reklama

Michał Rachoń i serial „Reset”

Michał Rachoń za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił podsumować serial „Reset”, którego emisja nowych odcinków dobiegła do końca w październiku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

Serial #reset zrealizowany i wyemitowany na antenach polskiej telewizji. Miał być jeden sezon na 6 odcinków, były dwa sezony i w sumie 16 odcinków plus jeden specjalny. Serial w całości dostępny w sieci – polecam – napisał Michał Rachoń.

Dziennikarz dodał, że wraz z Sławomirem Cenckiewiczem ma w planach przygotowanie książki – Przed nami przygotowywana razem z @Cenckiewicz książka – czytamy.

Ten serial zrealizowała grupa młodych ludzi, dla których w większości była  to pierwsza tego typu realizacja. Do wyboru do formuły serialu dokumentalnego namówił nas  prezes TVP Mateusz Matyszkowicz, który jest współtwórcą tego przedsięwzięcia – napisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Michał Rachoń.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły również mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał również nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama