0

Co z walką Najman kontra Murański? Jest komentarz „El Testosterona”

Reklama

Marcin Najman zmierzy się z Jackiem Murańskim na gali federacji High League w połowie marca? Konfrontacja obu zawodników zyskała spory rozgłos medialny.

POLECAMY TAKŻE: Nie żyje Mateusz Murański – znany freak-fighter

Reklama

Powodem takiego stanu jest ekscentryczny styl obu panów, którzy bez wątpienia zapisali się na kartach historii gal freak-fightowych w Polsce wielkimi literami. Niestety z powodu rodzinnej tragedii Jacka Murańskiego jego walka z „El Testosteronem” stanęła pod sporym znakiem zapytania.

Marcin Najman to postać, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Przez lata występował jako bokser, lecz to nie przyniosło mu największego medialnego rozgłosu. Początek sporej rozpoznawalności Marcina Najmana, to jego walka z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW w 2009 roku. „El Testosteron” prędko przegrał pojedynek z byłym strongmenem, lecz porażka nie przekreśliła jego kolejnych głośnych walk.

Najman walczył jeszcze między innymi z Przemysławem Saletą i Robertem Burnejką – każdą z tych konfrontacji w oktagonie przegrał. Po pewnym czasie Najman znalazł się na celowniku federacji freak-fightowych, gdzie w ostatnich latach bywa ich częstym uczestkiem – bez jakichkolwiek sukcesów.

Reklama

Marcin Najman kontra Jacek Murański

Marcin Najman już 18 marca miał się zmierzyć z Jackiem Murańskim na gali High League 6. Jednak walka stoi pod sporym znakiem zapytania. Powodem jest tragiczna śmierć syna Jacka Murańskiego – 29-letniego Mateusza, który w zeszłym tygodniu został odnaleziony martwy w swoim domu. Pytanie na ten temat Najmamowi zadało Radio Zet. Zawodnik gal freak-fightowych zapewnił, że mimo wszystko jego udział w „High League 6” jest pewny.

POLECAMY TAKŻE: Śmierć Mateusza Murańskiego. Prokuratura ujawnia nowe informacje

– Na pewno zawalczę na gali HIGH League 6. Nie mam natomiast pewności, kto będzie rywalem. Opcji na stole jest kilka – miał powiedzieć Marcin „El Testosteron” Najman.

Źródło: Radio Zet, Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

Donald Tusk nagle zniknął. Media podały powód

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Szokujące zachowanie także Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje aktor znany także z popularnego programu Telewizji Polskiej

Reklama