0

Czesław Michniewicz z nową pracą? Zaskakująca informacja

Reklama

Czesław Michniewicz z nową pracą? Zaskakujące wiadomości na temat byłego selekcjonera reprezentacji Polski. Znamy klub ma być zainteresowany zatrudnieniem polskiego trenera.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Czesław Michniewicz od początku bieżącego roku jest bez pracy. Jest to skutek braku woli przedłużenia z nim kontaktu przez Polski Związek Piłki Nożnej. Decyzja PZPN miała być spowodowana kilkoma czynnikami. Najważniejsze z nich, które wskazały media, to przede wszystkim słaby styl gry biało-czerwonych na mundialu w Katarze i „afera premiowa”.

POLECAMY TAKŻE: Złe wieści dla widzów. Znany gwiazdor znika z hitu TVP?

Nie zabrakło mimo wszystko zdań, że Michniewicz powinien dostać szansę na możliwość dalszego prowadzenia Polaków. Zwolennicy pozostawienia polskiego trenera wskazywali głównie na takie aspekty jak zakwalifikowanie się na mundial mimo krótkiego okresu przygotowawczego i wyjście z grupy w Katarze.

Reklama

Czesław Michniewicz w Szkocji?

Z informacji mediów wynika, że Czesław Michniewicz ma być w centrum zainteresowania szkockiego Aberdeen. Wiadomość na ten temat przekazał serwis EveningExpress Sport.

POLECAMY TAKŻE: Thiago Silva na dłużej w Chelsea FC

Pewne jest na pewno to, że szkocki klub szuka następcy Jima Goodwina, który niedawno został zwolniony przez klub. Aberdeen na ten moment jest na 7 miejscu e szkockiej ekstraklasie z dorobkiem 29 punktów zdobytych w 23 meczach.

POLECAMY TAKŻE: Gwiazdor serialu Ranczo u boku Pattona? Niesamowite życie Leona Niemczyka

Liga szkocka dla części polskich kibiców nie jest wcale anonimowa. Przez wiele lat na jej boiskach grali znani reprezentanci Polski. Mowa tu o Arturze Borucu i Macieju Żurawskim, którzy grali dla Celtic Glasgow przed kilkoma laty i do dziś są bardzo dobrze wspominani przez klub, który regularnie pojawia się na europejakich salonach piłkarskich.

Źródło: TVP Sport, Twitter

Polecamy również przeczytać: 

Cios dla Nergala. Muzyk wyrzucony z siłowni

Kibic zakpił z także Rybusa. Były reprezentant Polski odpowiedział

„Nikt nie dzwoni”. Co z Gikiewiczem w reprezentacji Polski?

Polskie próby zdefiniowania także zjawiska występowania przestępczości zorganizowanej

Reklama