0

Danuta Holecka nagle zniknęła z TVP. Znany jest powód

Reklama

Danuta Holecka nagle zniknęła z Telewizji Polskiej. Jaki jest powód nieobecności prowadzącej główne wydanie wiadomości w TVP?

Danuta Holecka jest polską dziennikarką i jedną z najpopularniejszych prezenterek serwisów informacyjnych w Polsce. Dziennikarka najbardziej znana jest z prowadzenia głównego wydania „Wiadomości”, których emisja odbywa się na pierwszym kanale publicznego nadawcy codziennie o godz. 19.30.

Reklama

POLECAMY TAKŻE: Gwiazdor serialu Ranczo u boku Pattona? Niesamowite życie Leona Niemczyka

W ostatnim czasie część widzów mogła zauważyć brak obecności w głównym wydaniu „Wiadomości” Danuty Holeckiej. Dodatkowo media podają, że w popularnym serwisie informacyjnym nie pojawia się w również Michał Adamczyk, który jest jedną z głównych twarzy serwisu informacyjnego.

Portal Onet postanowił zwrócić się bezpośrednio z pytaniem do prowadzącej „Wiadomości”, aby uzyskać więcej informacji na temat przyczyn jej absencji. W odpowiedzi na zadane pytanie dziennikarka wyjaśniła powody takiego stanu rzeczy. Na dodatek wskazała dzień, w którym ponownie pojawi się w publicznej telewizji.

Reklama

Danuta Holecka nieobecna w TVP

Danuta Holecka w rozmowie z portalem „Onet” oznajmiła, że na antenie Telewizji Polskiej pojawi się ponownie 31 stycznia. Mimo wszystko dziennikarka nie poprowadzi tego dnia głównego wydania „Wiadomości”, lecz program „Minęła 20”. Dziennikarka dodatkowo wyjaśniła, że miała po prostu kilka dni wolnych i nie ma w swoich planach dłuższej nieobecności w pracy.

POLECAMY TAKŻE: Lewandowski wraca na tarczy. Barca przegrywa z Bayernem

– Miałam kilka wolnych dni, a dokładnie cztery. Dzisiaj będę prowadzić 'Minęła 20′. Nie planuję dłuższej nieobecności. Jestem zdrowa, nic mi się nie stało, nie jestem w żałobie na szczęście, psychicznie też się dobrze czuję i nie planuję niczego” – odpowiedziała prowadząca „Wiadomości” w Telewizji Polskiej.

Źródło: DoRzeczy

Polecamy również przeczytać: 

Cios dla Nergala. Muzyk wyrzucony z siłowni

Kibic zakpił z Rybusa. Były reprezentant Polski odpowiedział

„Nikt nie dzwoni”. Co z Gikiewiczem w reprezentacji Polski?

Polskie próby zdefiniowania zjawiska występowania przestępczości zorganizowanej

Reklama