0

Dawid Kubacki powiedział to wprost ws. rodzinnego dramatu. „Zostawiam żonie decyzję”

Reklama

Dawid Kubacki przedwcześnie zakończył niedawno zakończony sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polak podjął taką decyzję w związku z poważnymi problemami zdrowotnymi żony. W jednym z udzielonych wywiadów skoczek został zapytany o to, co dokładnie stało z jego żoną. Co odpowiedział?

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Dawid Kubacki poprzedni sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich ostatecznie zakończył na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej. Należy jednak przypomnieć, że lider kadry polskich skoczków przez długi czas prowadził w „generalce”.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Na dodatek na ostatnich mistrzostwach świata w Planicy na dużej skoczni zdobył brązowy medal. Niestety dobry sezon 33-latka zakończył rodzinny dramat.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał Dawid Kubacki na Instagramie.

Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – podkreślił ówczesny wicelider Pucharu Świata.

Dawid Kubacki o kłopotach zdrowotnych żony

Dziennikarz TVN w trakcie prowadzonego wywiadu zapytał, czy Dawid Kubacki może powiedzieć dokładniej, co się stało z jego żoną. Jednak 33-latek nie chciał ujawniać szczegółów. Decyzję w tej sprawie postanowił pozostawić swojej żonie.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Nie chciałbym się w to zagłębiać, bo uważam, że takie dane medyczne są sprawą prywatną. Jeżeli żona będzie chciała się tym kiedyś podzielić, jak już wyjdzie ze szpitala, to jej zostawię tę decyzję. Sytuacja była bardzo ciężka, to jest to, co mogę powiedzieć. Ale na szczęście wizyta ze świętym Piotrem została odwołana na co najmniej 50 lat – powiedział Kubacki.

Źródło: Sport.pl

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama