0

Dawid Kubacki przeżywał wielki dramat. Teraz postanowił zdradzić nowe informacje

Reklama

Dawid Kubacki w rozmowie z Polsat News zdradził pewne informacje na temat swojej żony Marty. Przypomnijmy, że żona skoczka pod koniec marca nagle trafiła do szpitala z powodu poważnych problemów zdrowotnych. Z tego względu Dawid Kubacki zdecydował się zakończyć ostatni sezon Pucharu Świata.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Reklama

Dawid Kubacki sezon 2022/2023 z pewnością może zaliczyć do udanych. Polski skoczek przez długi czas prowadził w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Natomiast w w trakcie mistrzostw świata w Planicy zajął trzecie miejsce na dużej skoczni. Skoczek mógł do samego końca cyklu walczyć o jak najwyższą lokatę w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, lecz to uniemożliwiła poważna choroba jego żony.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

– Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał Dawid Kubacki na Instagramie.

– Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – podkreślił ówczesny wicelider Pucharu Świata.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Dawid Kubacki po sporych problemach wrócił do treningów z kadrą kierowaną przez Thomasa Thurnbichlera. Aktualnie 33-latek uczestniczy w Europejskich Igrzyskach. W ich trakcie udzielił wywiadu dla Polsatu, gdzie częściowo zdradził, jaki jest stan jego żony.

Reklama

Dawid Kubacki o żonie i startach

Z Martą wszystko jest na dobrej drodze. To, że wróciłem do treningów jest najlepszym tego wyznacznikiem – powiedział Polsatowi Sport Kubacki.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Skoczek przyznał, że niestety nie miał zbyt wiele czasu na odpoczynek.

–  W przerwie wiosennej nic nie trenowałem, Miałem inne rzeczy na głowie, w związku z sytuacją rodzinną. Odpocząć się na pewno nie udało, ale wróciłem do treningów wtedy, co pozostali zawodnicy – podkreśla.

33-latek wypowiedział się także na temat Europejskich Igrzysk.

Igrzyska Europejskie to impreza dość fajna i wypromowana, chociaż kibiców mogłoby być więcej. Na pewno to fajna opcja dla wszystkich ekip, żeby się sprawdzić, na jakim etapie jesteśmy, pomimo zmęczenia – powiedział skoczek.

Źródło: Polsat News

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

 

Reklama