0

Decyzja w TVP właśnie zapadła. Widzowie znanego programu będą zachwyceni [FOTO]

Reklama

Widzowie TVP mogą być zadowoleni. Do znanego programu śniadaniowego Telewizji Polskiej dołączy kolejny znany aktor. Chodzi oczywiście o kultowe „Pytanie na śniadanie”. O kogo dokładnie chodzi?

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reklama

W ostatnim czasie w programie „Pytanie na śniadanie” doszło do kilku zmian. Chodzi oczywiście o grono prowadzących popularny magazyn śniadaniowy. W pierwszej połowie bieżącego roku powróciła Anna Popek.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Następnie już w tym miesiącu media obiegła informacja, że jednym z prowadzących będzie znany aktor Robert Rozmus. To jednak nie ostatnia zmiana, na którą zdecydowali się twórcy znanej śniadaniówki. Do zespołu „Pytania na śniadanie” dołączy jeszcze jeden dobrze znany widzom Telewizji Polskiej aktor.

Osoba, o którą chodzi jest dobrze znana widzom popularnego serialu emitowanego na antenie TVP2. Mowa tu o Robercie Koszuckim, który od wielu lat wciela się w postać Rafała Konicy – lekarza z Leśnej Góry.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

O dołączeniu artysty do grona prowadzących poinformowano za pośrednictwem konta „Pytania na śniadanie” na Instagramie. Wskazano również z kim Pan Robert będzie wspólnie w parze prowadzić odcinki porannego programu.

Reklama

Zmiany w programie TVP

Do rodziny Pytanie na śniadanie dołącza Robert Koszucki Robercie, bardzo się cieszymy! Witamy na pokładzie! Czego chcielibyście dowiedzieć się o naszym gospodarzu poranka? Zadawajcie pytania – odpowiedzi w poniedziałkowym programie
Robert zadebiutuje jutro u boku Małgorzaty Opczowskaiej – czytamy.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

To nasza nowa para prowadzących! Robert często gościł w naszym studiu więc wierzymy, że będzie czuł się jak w domu – poinformowano za pośrednictwem konta programu na Instagramie.

Wcześniej media obiegła informacja o innym nowym prowadzącym „Pytanie na śniadanie”. Jest nim Robert Rozmus, który także jest dobrze znany jako aktor.

Źródło: Instagram – Pytanie na śniadanie

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama