0

Decyzja zapadła. Dwa znane programy znikają z TVP [WIDEO]

Reklama

Dwa programy znikają z TVP. Telewizja Polska nie będzie ich kontynuować. O decyzji publicznego nadawcy poinformował prezes TVP – Mateusz Matyszkowicz. Chodzi dokładnie o dwa tytuły rozrywkowe, których emisja odbywała się na platformie TVP VOD.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

Telewizja Polska ma w swojej ofercie wiele programów z różnych kategorii tematycznych. W kwestii programów rozrywkowych jednym z najbardziej znanych są między innymi „Rolnik szuka żony”, „The Voice Poland”, czy również „Sanatorium Miłości”.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Niedawno publiczny nadawca postanowił zrealizować dwa nowe programy rozrywkowe: „Kamper Polska” oraz „Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć”. Oba tytuły miały swoją premierę na TVP VOD.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

„Kamper Polska” liczył dziesięć odcinków. Uczestniczyło w nim pięć par, które miały do dyspozycji po jednym pojeździe. W pierwszej jego odsłonie wzięli udział: bloger Podziarany Tata i biznesmen Mateusz, producent muzyczny Dawid i Super Mario Trener, tiktokerzy Ula i Krystian, youtuberka Ada i jej przyjaciółka Kasia oraz influencerzy Ania i Czarek Czaruje. Z kolei w roli prowadzącej wystąpiła Iza Krzan.

Reklama

Koniec dwóch programów w TVP

Dziś wiadomo, że oba programy — „Kamper Polska” oraz „Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć” – nie będą miały w najbliższym czasie swojej kontynuacji o czym w rozmowie z portalem Wirtualne Media poinformował prezes Telewizji Polskiej Mateusz Matyszkowicz.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Te formaty nie będą kontynuowane. Dlaczego? Widzimy, że po prostu nie czegoś takiego jak inny widz w online i w telewizji naziemnej. Nie mówimy o różnych grupach widzów, to jest wciąż jeden i ten sam widz, którego uwaga migruje z jednego na drugi sposób użytkowania mediów – komentuje prezes publicznego nadawcy.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama