0

Decyzja zapadła. Morawiecki przekazał ważną wiadomość

Reklama

Premier Mateusz Morawiecki za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o podpisaniu przez ministra finansów rozporządzenia VAT 0% na żywność. Szef rządu zapowiadał wykonanie takiego ruchu już w czwartek w bieżącym tygodniu.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Reklama

W czwartek Mateusz Morawiecki za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że w piątek lub w czwartek ma zamiar podpisać rozporządzenie sprawie 0% VAT na żywność w 2024 roku. Prezes Rady Ministrów w swoim wpisie podkreślił także, że „odpowiedzialny rząd Prawa i Sprawiedliwości „pracuje od pierwszego do ostatniego dnia swojej misji”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Będzie nowy rząd PiS? Zaskakujące słowa Morawieckiego

Szef rządu Prawa i Sprawiedliwość odnosił się także do nowego marszałka polskiego Sejmu Szymona Hołowni: „nie będziemy czekać na opieszałe decyzje nowego Marszałka Sejmu, który zajmuje się walką o srebrny przycisk na YouTube”.

W piątek lub sobotę podpiszę rozporządzenie w sprawie 0% VAT na żywność w 2024 roku. Odpowiedzialny rząd @pisorgpl pracuje od pierwszego do ostatniego dnia swojej misji. Polacy nie będą płacić za show odstawiane w Sejmie – napisał Mateusz Morawiecki.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja. Znany polityk odmówił Tuskowi?

Nie będziemy czekać na opieszałe decyzje nowego Marszałka Sejmu, który zajmuje się walką o srebrny przycisk na YouTube, ani opozycyjnej większości, która pisze kolejne buble prawne pod dyktando lobbystów. Polskie rodziny tym bardziej nie mogą czekać! – czytamy.

Reklama

Premier Mateusz Morawiecki o rozporządzeniu

Mateusz Morawiecki poinformował w sobotę za pośrednictwem swojego konta na Twitterze o podpisaniu przez ministra finansów rozporządzenia dotyczącego VAT 0% na żywność.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Co z rządem Tuska? Pojawiły się nowe informacje

Minister Finansów podpisał właśnie na moje polecenie rozporządzenie VAT 0% na żywność. To oszczędność na zakupach dla milionów polskich rodzin. Tak wygląda skuteczna i ambitna polityka – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych szef rządu Mateusz Morawiecki.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

 

Reklama