0

Decyzja zapadła. W TVP pojawi się nowy program

Reklama

W TVP ma zostać wkrótce wyemitowany nowy program. Jest nim „Jak oni kłamią”, który jak wynika z relacji mediów — ma rozliczać stację telewizyjną TVN i TVN24. Nowa produkcja publicznego nadawcy została zapowiedziana w piątkowym wydaniu serwisu informacyjnego „Wiadomości”.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Reklama

Program „Jak oni kłamią” zapowiedziała w piątek Marta Kielczyk w trakcie wieczornego wydania serwisu informacyjnego „Wiadomości”. Jego emisja ma się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 19.13 na kanale informacyjnym TVP Info. Każda nowa odsłona ma trwać do godziny 19:30.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Marta Kielczyk w piątkowych „Wiadomościach” zapowiedziała, że program będzie opowiadał „o kłamstwach, półprawdach i manipulacjach telewizji z Wiertniczej”.

Nie jest to pierwszy nowy program, który w ostatnim czasie pojawił się na antenie Telewizji Polskiej.

Reklama

Nowe programy w TVP

Wcześniej zadebiutował magazyn „Fakty czy kłamstwa”, którego prowadzącym jest publicysta tygodnika „Sieci” i portalu wpolityce.pl – Jakub Maciejewski. Program „Fakty, czy kłamstwa” jest emitowany we wtorki o godzinie 21:00 na antenie kanału informacyjnego publicznego nadawcy — TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Jestem przekonany, że nowy program szybko zyska dużą popularność. W internecie i wielu mediach prywatnych pojawia się masa nieprawdziwych informacji. Jakub Maciejewski krok po kroku, regularnie, co tydzień będzie je analizował i odpowiadał na pytanie: fakty czy kłamstwa? – powiedział Michał Adamczyk, który od końca kwietnia bieżącego roku pełni obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Jakub Maciejewski to jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy, który na własne oczy widział to, co w swojej propagandzie Rosja nazywa „mirem”. W Polsce też walczy z licznymi fejkami i manipulacjami, i je właśnie będzie rozkładał na części pierwsze w najnowszym programie TVP Info – dodał.

Źródło: Wirtualne Media, TVP

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat także 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama