0

Doda bardzo mocno na temat Nergala. Piosenkarka zrobiła to w swoim stylu (FOTO)

Reklama

Sobotnia gala „Fryderyków” już za nami, lecz przed jej rozpoczęciem o swojej obecności poinformowała Dorota Rabczewska, która znana jest jako „Doda”. Wiadome było, że na wydarzeniu pojawi się jej były partner Adam „Nergal” Darski, z którym Doda raczej nie ma zbyt dobrych relacji, co można było wyczuć w jednej z jej odpowiedzi na komentarz internauty.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Reklama

Nagroda Muzyczna „Fryderyk” jest  przyznawana w Polsce od 1995 r. Z kolei od 1999 r. przyznaje je powołana przez Związek Producentów Audio-Video Akademia Fonograficzna. W jej skład wchodzi ponad 1000 artystów, dziennikarzy muzycznych i profesjonalistów z polskiej branży fonograficznej. Nazwa nagrody ma być nawiązaniem do imienia polskiego wybitnego kompozytora Fryderyka Chopina.

Doda rywalizowała o „Album roku pop”. Jej konkurentami byli Sanah, Dawid Podsiadło, Natalia Szroeder i Mrozu. Ostatecznie zwyciężył ten ostatni, co dla niektórych internautów było zaskoczeniem. Doda po wydarzeniu postanowiła opublikować oświadczenie.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Kochani, otrzyjcie łzy. Nie atakujcie Festiwalu Fryderyki oraz Mroza, jego płyta jest wspaniała. Dla mnie samo bycie w top 5 najlepszych albumów tego roku jest wystarczającym wyróżnieniem. To mały krok dla Dody, ale ogromny dla branży doceńmy to, po 20 latach – oświadczyła Doda.

Reklama

Doda o Nergalu

Z kolei jeszcze przed galą Fryderyków było jasne, że na tej samej gali pojawi się Doda i Adam „Nergal” Darski, którzy raczej nie mają ze sobą zbyt dobrych relacji, co wynika choćby z odpowiedzi Dody, którą udzieliła na jeden z komentarzy internautów.

POLECAMY TAKŻE: Wszystko jest już jasne. Klarenbach pojawi się w kolejnym programie TVP Info

Zapraszam wszystkich na galę Fryderyków 22 kwietnia do Gliwic. Zaserwuję prawdziwą niespodziankę muzyczną! – napisała na Instagramie Doda.

W odpowiedzi na ten wpis jeden z internautów napisał:

Może wspólna fota z Nergalem? Internety by oszalały – czytamy.

Na to pytanie Doda odpisała w swoim stylu:

Ma wystarczająco ze mną ze szpitala – napisała piosenkarka.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Doda miała w tym przypadku na myśli najprawdopodobniej chorobę Nergala, u którego w 2010 r. zdiagnozowano białaczkę. Piosenkarka nie opuszczała swojego narzeczonego na krok. Dzięki przeszczepowi szpiku kostnego i terapii Darski został wyleczony. Jednak jego związek z piosenkarką niedługo później zakończył się.

Mój były narzeczony zostawił mnie po tym, jak uratowałam mu życie, po tym, jak schudłam 7 kg i wypadły mi wszystkie włosy z głowy. Ponieważ po pół roku, kiedy okazało się, że jest chory na białaczkę, zostawiłam wszystko. Interesowało mnie tylko to, żeby on przeżył i się wyleczył – cytują słowa Dody media.

Doda/Instagram

Źródło: Plejada, Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama