0

Doda mocno na temat Wojewódzkiego. Piosenkarka powiedziała to wprost

Reklama

Doda, czyli Dorota Rabczewska postanowiła w jednym z wywiadów wrócić do sytuacji związanej z Kubą Wojewódzkim. Chodzi o jedną z rozmów z dziennikarzem znanym przede wszystkim z występów w stacji telewizyjnej TVN. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

Reklama

Doda to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Jednak można powiedzieć, że piosenkarka nie zawsze miała łatwe życie z mediami. Przez długi czas w mediach przewijał się temat „bana”, który Rabczewska miała mieć w stacji telewizyjnej TVN.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Powodem miało być poważne spięcie i konflikt wokalistki z dziennikarką TVN — Agnieszką Woźniak-Starak. Dziś już jednak sytuacja wygląda na opanowaną i na co najmniej neutralną, ponieważ w tym roku artystka miała okazję po dłuższym czasie ponownie zagościć na antenie komercyjnej stacji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Wokalistka niedawno udzieliła wywiadu dla portalu „medonet”, gdzie wypowiedziała się na tematy zdrowia. Przy tej okazji wspomniała o jednej sytuacji, która ją spotkała w trakcie jednego z wywiadów z Kubą Wojewódzkim.

Reklama

Doda o Kubie Wojewódzkim

Miałam sytuację u Kuby Wojewódzkiego, który mnie zachęcił do miłego, koleżeńskiego wywiadu w dzień promocji mojej nowej płyty. Przyszłam do niego, a on na „dzień dobry” mnie zaatakował takimi pytaniami, które miały mnie wyprowadzić z równowagi, podważyć moje poczucie własnej wartości, znieważyć – powiedziała Doda.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Co w tej sytuacji postanowiła zrobić znana polska piosenkarka? Doda nie kontynuowała rozmowy z gwiazdorem TVN. Wokalistka zdecydowała się ze studia, gdzie była prowadzona rozmowa.

Jeszcze parę lat temu bym się uśmiechnęła i zniszczyłabym go, ale wtedy zamknęłam oczy i pomyślałam sobie: „Ty nie musisz tu być, twoje zdrowie jest ważniejsze”. Pierwszy raz w życiu zrobiłam to, co powinnam robić już dawno temu: wstałam i wyszłam z tego nagrania. Niech sobie z tym radzi i łata PR-owe problemy. Wyszłam stamtąd i byłam najszczęśliwszą osobą na świecie, bo potrafiłam ochronić siebie. (…) – wspomina piosenkarka.

Źródło: medonet

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama