0

Doda odrzuciła zaproszenie gwiazdy TVN. Wprost wskazała swoje powody

Reklama

Doda w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat odrzucenia zaproszenia, które złożyła jej Agnieszka Woźniak-Starak do jej programu „Trójkąt”, którego odcinki można obejrzeć w serwisie „YouTube”. Co dokładnie powiedziała znana polska piosenkarka na ten temat?

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Doda to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Jednak można powiedzieć, że piosenkarka nie zawsze miała łatwe życie z mediami. Przez długi czas w mediach przewijał się temat „bana”, który Rabczewska miała mieć w stacji telewizyjnej TVN. Powodem miało być poważne spięcie i konflikt wokalistki z dziennikarką TVN — Agnieszką Woźniak-Starak.

Dziś już jednak wiadomo, że piosenkarka „blokady” na występy w stacji TVN nie ma. Na dodatek ma pojawić się w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”. Z informacji podanych przez media wynika, że rozmowę z gwiazdą mają przeprowadzić Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

– Bardzo się cieszę, że wystąpię z nowym singlem, że porozmawiam sobie na kanapie. Widziałam, że mamy dosyć dużo czasu antenowego, bo kilkanaście minut, więc nie będzie trzeba się spieszyć, będzie można poruszyć jakieś fajne wątki, myślę, że trochę się ich uzbierało przez 10 lat – powiedziała Doda.

Mimo wszystko Doda w dalszym ciągu pamięta sytuację z programu „Na językach”, który prowadziła w TVN Agnieszka Woźniak-Starak. Wspomniała o tym w jednym z niedawnych wywiadów.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

– Ostatnio nawet byliśmy z moją mamą zaproszeni na jakiś tam program charytatywny do „Milionerów”. Odmówiłam, właśnie ze względu na to, że jest to dla mnie, no i mojej mamy, delikatny dyskomfort ze względu na to, że po tym programie „Na językach”, moja mama to bardzo cierpiała. Odbiło się to psychosomatycznymi chorobami, łącznie z nowotworem i był to tragiczny dla nas czas – operacja naświetlania, radioterapię. No ten długotrwały stres. No to był dla nas o coś okropnego – powiedziała piosenkarka.

Reklama

Doda odmawia Woźniak-Starak

Doda w jednym z ostatnich wywiadów z portalem „Pomponik” wypowiedziała się na temat odrzucenia zaproszenia, które złożyła jej Agnieszka Woźniak-Starak do jej programu „Trójkąt”

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Nie znam osoby, która na moim miejscu by przyjęła to zaproszenie. Całkowicie wyrzuciłam pewne toksyczne sytuacje ze swojego życia i nie czuję potrzeby na nowo je witać. Chciałabym, żeby tak samo o mnie zapomniano – powiedziała Doda.

Źródło: Plejada/Onet, Pomponik

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama