0

Dramat Dawida Kubackiego. Szokujące słowa Krzysztofa Hołowczyca (WIDEO)

Reklama

Dawid Kubacki i jego rodzina w ostatnim czasie przeżywają trudne momenty. Jest to spowodowane poważnymi problemami zdrowotnymi żony polskiego skoczka. W ich obliczu Kubacki postanowił ponad tydzień temu zakończyć swój udział w kończącym się cyklu Pucharu Świata. Na ten temat zaskakujące słowa powiedział Krzysztof Hołowczyc.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Aktualny sezon Pucharu Świata 2022/2023 dobiega końca. Przed nami ostatnie zawody, które odbędą się w Planicy. Wśród podopiecznych Thomasa Thurnbichlera zabraknie Dawida Kubackiego, który ponad tydzień temu postanowił zrezygnować z ze startu w zawodach w Vikersund, a następnie za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformował, że ze względu na poważne problemy zdrowotne swojej ukochanej żony postanowił zakończyć przedwcześnie kończący się sezon Pucharu Świata.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał w poprzedni poniedziałek Dawid Kubacki na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – dodał były lider Pucharu Świata.

Dawid Kubacki bieżący sezon na pewno może zaliczyć do udanych. 33-letni skoczek przez długi czas był liderem Pucharu Świata. Na dodatek w trakcie mistrzostw świata w Planicy zdobył brązowy medal na dużej skoczni.

Reklama

Dawid Kubacki i walka o zdrowie żony. Zaskakujące słowa Hołowczyca

Dawid Kubacki i jego żona otrzymali spore wsparcie z wielu stron. Wsparcie polskiemu skoczkowi okazał między innymi prezydent Andrzej Duda, który napisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze:

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

W tym trudnym momencie wszyscy jesteśmy z Dawidem Kubackim i Jego Najbliższymi. Dobrą, życzliwą myślą, wsparciem i modlitwą o zdrowie otaczamy całą Rodzinę. Drogi Panie Dawidzie! Od lat jest Pan dla Polski i dla nas zawsze i niezawodnie. Jesteśmy z Panem!!! – napisał Andrzej Duda.

Głos w tej sprawie zabrał również jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich kierowców – Krzysztof Hołowczyc, który rozmawiał z portalem „Jastrząb Post”.

Piękny gest – przyznał, po czym dodał – z mojej perspektywy, z perspektywy sportowca, trzeba walczyć. Trzeba walczyć o zwycięstwo. Oczywiście, są różnego rodzaju stany, potrzeby, ale ja jestem zdania, że trzeba stanąć na starcie i walczyć – powiedział.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Słowa kierowcy przez niektóre osoby zostały przyjęte z niemałym szokiem. Media cytują słowa ujęte w komentarzu jednej z internautek, która nie kryła, że Hołowczyc stracił w jej oczach.

To był mój ulubiony sportowiec, ale teraz dużo stracił w moich oczach – cytują media jedną z internautek.

Źródło: WP Kobieta

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama