0

Dramat Justyny Kowalczyk. Polska biegaczka napisała wprost (FOTO)

Reklama

W czwartek media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci męża Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli zginął w Alpach w trakcie wspinaczki. Legendarna biegaczka opublikowała zdjęcie ze swoim zmarłym mężem i krótki, lecz wyrażający wiele opis.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Reklama

W czwartek media obiegła bardzo przykra informacja na temat śmierci męża Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli był polskim instruktorem wspinaczki sportowej. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę. Alpinista postanowił udać się na wyprawę samotnie. Celem Polaka była chęć wyrównania rekordu popularnego szwajcarskiego wspinacza Ueliego Stecka, który zdobył wszystkie alpejskie 4-tysięczniki.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Próba polskiego alpinisty miała się zakończyć pod Jungfrau, gdzie podczas zejścia prawdopodobnie doszło do lawiny, która porwała mężczyznę. Ciało Kacpra Tekieli odnaleziono w czwartek.

Reklama

Kacper Tekieli nie żyje

Kacper Tekieli prywatnie był mężem znanej polskiej biegaczki narciarskiej Justyny Kowalczyk, która przed laty dwukrotnie zdobywała złoty medal igrzysk olimpijskich w Vancouver w 2010 roku i także w Soczi w 2014 roku.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Po śmierci męża była polska biegaczka zabrała głos między innymi na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym mężem. – Był dla mnie wszystkim – napisała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Justyna Kowalczyk.

POLECAMY TAKŻE: Blanka opublikowała wzruszający post. „Nigdy tego nie zapomnę” (FOTO)

Wyrazy współczucia dla polskiej sportsmenki napływają od wczoraj z wielu stron. Wyrazy współczucia dla Justyny Kowalczyk złożyli między innymi szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki.

— W Szwajcarii zginął nasz alpinista Kacper Tekieli. Łączę się w bólu z jego rodziną i bliskimi. Pani Justynie Kowalczyk-Tekieli przesyłam wyrazy głębokiego współczucia – napisał Morawiecki.

 

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama