0

Dramat Kamila Stocha. Utytułowany skoczek bardzo to przeżył

Reklama

Kamil Stoch udzielił niedawno wywiadu, w którym postanowił powiedzieć o sytuacji, która go bardzo dotknęła i skłoniła do pewnych przemyśleni. Co dokładnie powiedział utytułowany polski skoczek narciarski?

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Reklama

Kamil Stoch to bez wątpienia żywa legenda polskich skoków narciarskich. Po zakończeniu kariery przez Adama Małysza wielu kibiców z Polski mogło mieć obawy o to, czy znajdzie się zawodnik, który godnie zastąpi polskiego „Orła z Wisły”.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Dziś można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że taką osobą stał się właśnie Kamil Stoch, który trzykrotnie zdobywał złoto na igrzyskach olimpijskich (2 razy w Soczi i raz w Pjongczang), dwa razy zdobywał tytuł mistrza świata i również dwa razy otrzymywał Kryształową Kulę za Puchar Świata.

Niestety ostatni sezon nie był zbyt dobry dla 36-latka. Kamil Stoch w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata znalazł się daleko za czołówką sezonu. Na dodatek nie udało mu się również zdobyć żadnego medalu w trakcie mistrzostw świata, które w tym roku przeprowadzone zostały w Planicy.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Mimo wszystko skoczek nie zamierza składać broni. W jednym z wywiadów mówił o przygotowaniach do nowego sezonu. Wspomniał również o dramacie Dawida Kubackiego i jego żony, który go bardzo dotknął.

Reklama

Kamil Stoch o treningach i sytuacji, która go bardzo dotknęła

Był czas na posezonowe refleksje, wyciągnęliśmy wnioski. Co można było zrobić lepiej? W którym momencie? Mamy plany na przyszłość. Nie będą to wielkie modyfikacje, nie będziemy skakać tyłem (śmiech_… Chodzi o drobne korekty w technice. Wiem, na czym powinienem się bardziej skupić. Jest kilka detali, które ułatwią mi skakanie. Podtrzymuję to, co mówiłem na koniec sezonu. Czuję, że nie uwolniłem całego potencjału. Czułem, że stać mnie na dużo lepsze skakanie, co potwierdzałem na treningach. Z takim nastawieniem będę trenował i przygotowywał się do kolejnego sezonu ‐ mówił skoczek.

POLECAMY TAKŻE: Blanka opublikowała wzruszający post. „Nigdy tego nie zapomnę” (FOTO)

Kamil Stoch wypowiedział się także o sytuacji związanej z Dawidem Kubackim i jego żoną, która w marcu trafiła do szpitala.

Ta sytuacja bardzo mnie dotknęła… Całkowicie przewartościowałem swoje życie i cele. Teraz staram się cieszyć każdym dniem i każdą chwilą. Wszystkim, co mam i tym, że w ogóle mogę marzyć o celach sportowych. Super, że Dawid jest z nami i tak to wszystko się ułożyło. Cieszę się, że… żyjemy. To jest najważniejsze, że mamy wszystko w swoich rękach – powiedział Stoch.

Źródło: Interia Sport

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama