0

Dramat lubianej gwiazdy TVP. Nie wygląda to dobrze

Reklama

Ida Nowakowska w ostatnich latach występowała na antenie Telewizji Polskiej w programie śniadaniowym „Pytanie na śniadanie”. Teraz nowe informacje na temat przyszłości prezenterki przekazał portal „Wirtualne Media”. Czy widzowie zobaczą jeszcze Idę Nowakowską w programie, który wpłynął na jej popularności?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zatrzymanie Kamińskiego i Wąsika. Są nowe informacje

Reklama

W zeszłym miesiącu w mediach jednym z głównych tematów była sytuacja wokół mediów publicznych, a w tym przede wszystkim wokół Telewizji Polskiej. Dwa tygodnie temu przestał nadawać kanał informacyjny publicznego nadawcy — TVP Info. Nie działał także portal internetowy stacji. Po wejściu na stronę „tvp.info” następowało przekierowanie na stronę „tvp.pl”.

Wcześniej minister kultury Bartłomiej Sienkiewicz podjął decyzję o odwołaniu prezesów zarządów Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i Polskiej Agencji Prasowej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Ważna wiadomość ze strony prezydenta. Jest komunikat

– Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako organ wykonujący uprawnienia właścicielskie Skarbu Państwa, posiadającego 100% akcji w Spółkach, działając na podstawie przepisów Kodeksu spółek handlowych odwołał 19 grudnia 2023 roku dotychczasowych prezesów Zarządów Telewizji Polskiej S.A., Polskiego Radia S.A. i Polskiej Agencji Prasowej S.A. i Rady Nadzorcze. Minister powołał nowe Rady Nadzorcze ww. Spółek, które powołały nowe Zarządy Spółek – czytamy w komunikacie na profilu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na portalu społecznościowym „X”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Jest najnowszy sondaż poparcia. Wyniki wielu mogą zaskoczyć

Z kolei w środę 27 grudnia Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikowało komunikat szefa tego resortu – Bartłomieja Sienkiewicza ws. mediów publicznych.

—  W związku z decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o wstrzymaniu finansowania mediów publicznych podjąłem decyzję o postawieniu w stan likwidacji spółek Telewizja Polska S.A., Polskie Radio S.A. oraz Polskiej Agencji Prasowej S.A – czytamy w komunikacie opublikowanym na portalu społecznościowym „X” (dawniej Twitter).

Reklama

Ida nowakowska znika z „Pytanie na śniadanie”?

Z informacji przekazanych przez portal „Wirtualne Media” wynika, że Ida Nowakowska pożegnała się z programem śniadaniowym „Pytanie na śniadanie”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wcześniejsze wybory? Są wyniki nowego sondażu

— Ida Nowakowska i Małgorzata Opczowska to kolejne prezenterki, które pożegnały się z porannym magazynem TVP2 „Pytanie na śniadanie” – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Obie nie pojawiły się w programie od czasu zmiany władz Telewizji Polskiej – poinformował na swojej stronie portal Wirtualne Media.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY RÓWNIEŻ: 

Co z Kamińskim i Wąsikiem? Są najnowsze informacje

Zaskakujący wpis Klarenbacha. Wszystko jest raczej jasne

Widzowie będą zachwyceni. Kolejny znany dziennikarz w TV Republika

Stanowcze słowa prezydenta. Chodzi o Kamińskiego i Wąsika

Jest reakcja ze strony prezydenta. Padła ważna wiadomość

Reklama