0

Dramat Roberta Lewandowskiego. Wstrząsająca informacja obiegła media [FOTO]

Reklama

Robert Lewandowski od wielu lat jest jednym z najważniejszych piłkarzy reprezentacji Polski. Choć od pewnego czasu w jego stronę spływa krytyka z powodu gorszych wyników kadry narodowej, to w dalszym ciągu to właśnie od niego rozpoczyna się układanie składu reprezentacji Polski. Niestety z najnowszego komunikatu PZPN wynika, że kapitan reprezentacji Polski nie zagra w najbliższych spotkaniach w ramach eliminacji do Euro 2024.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Znany aktor z TVP powiedział to wprost. Chodzi o film Agnieszki Holland [FOTO]

Reklama

Przed reprezentacją Polski kolejne mecze w ramach eliminacji do Euro 2024. Biało-czerwoni zmierzą się już niedługo z Wyspami Owczymi, a następnie z Mołdawią.

Obaj rywale na przysłowiowym „papierze” są zdecydowanie niżej od biało-czerwonych, lecz ostatnie dwie konfrontacje z tymi zespołami udowodniły, że boisko potrafi bardzo brutalnie zweryfikować drużynę posiadającą status „faworyta”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Stanowcza ocena była kwestią czasu. Chodzi o film Agnieszki Holland [WIDEO]

W tych dwóch spotkaniach z pewnością spora część kibiców liczyła na to, że zobaczy naszego najlepszego napastnika w historii reprezentacji, a więc Roberta Lewandowskiego. Niestety z najnowszych informacji przekazanych przez Polski Związek Piłki Nożnej wynika, że nasz kapitan nie pojawi się na najbliższym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Przyczyną jest kontuzja, której Lewandowski doznał w trakcie ostatniego meczu Ligi Mistrzów między Barceloną i FC Porto.

Reklama

Robert Lewandowski z kontuzją

Polski Związek Piłki Nożnej za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o aktualnej sytuacji zdrowotnej Roberta Lewandowskiego. W komunikacie padła niestety fatalna informacja dla wielu kibiców biało-czerwonych. Niestety nasz najbardziej skuteczny piłkarz nie zagra w najbliższych meczach eliminacyjnych do Euro 2024.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

W środowym meczu Ligi Mistrzów FC Porto – FC Barcelona Robert Lewandowski doznał kontuzji. Niestety, dziś już wiadomo, że wykluczającej go z występów w najbliższych meczach reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy – poinformował PZPN za pośrednictwem mediów społecznościowych.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tragiczny wypadek na A1. W mediach pojawiła się przełomowa informacja ws. Sebastiana Majtczaka

Do urazu Polaka doszło w trakcie ostatniego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów między Barceloną a FC Porto. Wejście obrońcy FC Porto sprawiło, że Polak z grymasem bólu opuścił boisko w Porto jeszcze przed końcem pierwszej części spotkania.

 

Źródło: Twitter – Łączy nas piłka

FOTO: CC BY-SA 3.0

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama