0

Dramat wielkiej gwiazdy TVP. Dopadła go poważna choroba

Reklama

Bartosz Opania przez wiele lat występował na antenie TVP w popularnym od wielu lat serialu „Na dobre i na złe”. To właśnie na planie tej hitowej produkcji Telewizji Polskiej wcielił się w postać uwielbianego przez widzów doktora Latoszka.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakujący wpis Andrzeja Dudy. Takich słów nikt się nie spodziewał (FOTO)

Reklama

Jednak w pewnym momencie artysta zniknął z ekranów. Wielu fanów mogło się zastanawiać, co było tego przyczyną.

Bartosz Opania to mimo wszystko nie tylko i wyłącznie pan doktor Witek Latoszek z Leśnej Góry, który przez wiele sezonów  pojawiał się w nowych odcinkach serialu „Na dobre i na złe”. Aktor ma na swoim koncie również kapitalne występy na deskach teatru i w popularnych filmach. Natomiast prywatnie ojcem gwiazdora Telewizji Polskiej jest znany polski aktor – Marian Opania.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

W związku z tym można dojść do wniosku, że z takimi genami ciężko było uciec przed karierą w teatrze, w telewizji i również w kinie. Mimo wszystko sam gwiazdor serialu „Na dobre i na złe” przyznał w rozmowie z mediami, że pierwszym jego mistrzem aktorstwa była jego babcia.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Niestety w pewnym czasie Bartosz Opania praktycznie znikł z piedestału popularności w telewizji i innych mediach. Pojawił się dopiero w październiku 2021 roku na gali magazynu VIP. Niedługo później na łamach Super Expressu ukazał się wywiad z nim, w którym poinformował, że walczył z depresją.

Reklama

Gwiazdor TVP o chorobie

Nie chciałbym epatować tą sytuacją w żaden sposób, ale ponieważ jest to dosyć poważny problem społeczny i ludzki (…). Generalnie byłem chory na depresję i ta choroba bardzo dużo mi zabrała. Chciałbym namówić wszystkich, aby pochylali się nad takimi osobami, byli bardzo czujni, bo to jest naprawdę bardzo przewlekła, ciężka choroba – wyznał Bartosz Opania.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Jest taka obawa, że gdy się o tym mówi, to zaczyna to być modne, ale to dobrze. Lepiej patrzeć na ludzi w ten sposób i być czujnym, niż nie zauważyć tego, że ktoś jest pogrążony w ciemności – dodał aktor.

Źródło: Plotek, wp

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama