0

Dramatyczne wyznanie Kubackiego. „Będą konsekwencje”

Reklama

Dawid Kubacki w jednym z ostatnich wywiadów zabrał głos na temat pobytu żony w szpitalu. Polski skoczek zdradził również, co się okazało po wybudzaniu jego żony.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP będą zachwyceni. Znana dziennikarka ma wrócić do Telewizji Polskiej

Reklama

Dawid Kubacki przedwcześnie zakończył niedawno zakończony sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polak ostatecznie zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej, lecz warto odnotować, że przez sporą część sezonu zajmował miejsce lidera „generalki”. Na dodatek 33-latkowi udało się zdobyć brązowy medal w trakcie mistrzostw świata w Planicy na dużej skoczni.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Jednak krótko przed zakończeniem sezonu 2022/2023 media obiegła informacja o decyzji Dawida Kubackiego w sprawie zakończenia udziału w ostatnich zawodach Pucharu Świata. Prędko okazało się, że powodem rezygnacji skoczka były poważne problemy zdrowotne jego żony Marty.

Cztery dni temu Dawid Kubacki poinformował o wyjściu jego żony ze szpitala, co ze sporym entuzjazmem zostało odebrane przez wielu fanów polskiego skoczka.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

– Wróciliśmy dzisiaj do domu i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości. Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jesteście teamem na miarę zwycięstwa w Pucharze Narodów! – napisał polski skoczek.

Reklama

Dawid Kubacki i choroba żony

W ostatnim wywiadzie Dawid Kubacki odniósł się do ostatnich wydarzeń.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Czujemy się w porządku. To, co się działo, zostawi swój ślad i na dłuższą metę będzie miało swoje konsekwencje. Rehabilitacja jest dalej potrzebna. Staramy się ten weekend wykorzystać, żeby odpocząć, nabrać siły na kolejne tygodnie. Ja muszę się trochę przeorganizować i wejść w tryb domowy, gdzie muszę robić większość rzeczy, które wcześniej robiliśmy wspólnie — wspomina Kubacki w rozmowie z Polsat News.

Dawid Kubacki zdradził również, że przy wybudzaniu jego żony okazało się, że ma sparaliżowaną całą jedną stronę ciała.

Przy wybudzaniu żony okazywało się, że ma sparaliżowaną całą jedną stronę ciała — opisał skoczek.

Źródło: Przegląd Sportowy

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama