0

Dziennikarka zapytała Kołodziejczaka z AgroUnii o wykształcenie. Nagranie hitem internetu (WIDEO)

Reklama

Lider AgroUnii – Michał Kołodziejczak pewien czas temu był gościem Radia Zet, gdzie rozmawiał z Beatą Lubecką. W trakcie programu padło pytanie do polityka dotyczące jego wykształcenia. Co odpowiedział lider jednej z najmłodszych formacji politycznych w Polsce?

POLECAMY TAKŻE: Znany aktor powiedział to Wojewódzkiemu prosto w twarz. Padły mocne słowa (WIDEO)

Reklama

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. Na ten moment w sondażach wygrywa formacja Jarosława Kaczyńskiego – Prawo i Sprawiedliwość, która najprawdopodobniej w najbliższych wyborach wystartuje razem ze swoimi koalicjantami, czyli Suwerenną Polską i Partią Republikańską.

Mimo wszystko opozycja od dłuższego czasu nie zamierza składać broni. Listy wyborczej większości ugrupowań opozycyjnych raczej nie będzie, lecz już teraz zawiązują się pewne osobne koalicję.

POLECAMY TAKŻE: To już koniec. Gwiazda TVP wydała oświadczenie i odchodzi

Jedną z nich jest koalicja AgroUnii z Porozumieniem. Bieżące sondaże nie dają zbyt dużych szans, aby sojusz Michała Kołodziejczaka z Magdaleną Sroką przekroczył wymagany próg wyborczy, lecz do wyborów wiele może się jeszcze wydarzyć.

Michał Kołodziejczak stara się być aktywny w mediach społecznościowych i również tradycyjnych. Niedawno do internetu trafiło nagranie z jego rozmowy, która odbyła się na antenie Radia Zet. W trakcie rozmowy padło pytanie o wykształcenie lidera AgroUnii.

Reklama

Michał Kołodziejczak w Radiu Zet

— Pytanie od słuchacza, jakie ma Pan wykształcenie? – zapytała w pewnym momencie programu Beata Lubecka swojego gościa.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

– Napisałem maturę, chciałem rozwijać gospodarstwo, bardzo dobrze mi to szło – odparł Kołodziejczak, lecz po chwili prowadząca dopytała polityka – Czyli skończył Pan liceum? – kontynuowała dziennikarka. – Tak, skończyłem liceum – powiedział lider AgroUnii.

Po chwili Beata Lubecka zapytała jeszcze raz lidera AgroUnii, czy skończył liceum. Polityk odpowiedział, że tak i to z bardzo dobrym wynikiem. Działacz dostał się na studia, lecz ostatecznie ich nie rozpoczął.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

– A co Pan chciał studiować? – pytała Beata Lubecka.

– Ja miałem…dostałem się na ekonomię do Wrocławia, dostałem się na prawo, dostałem się na rolnictwo do Krakowa. Więc miałem trzy wybory, ale postanowiłem, że będę robił to co kocham, to co zawsze chciałem robić to produkować żywność, ale kiedy widzę, że państwo nie pozwala tego normalnie robić zostawia tę branżę i inne, to trzeba się wziąć za politykę i będę to skutecznie robił – odparł Michał Kołodziejczak.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama