0

Fatalna sytucja gwiazdy TVP. Jego słowa przerażają

Reklama

Jacek Rozenek to znany polski aktor, który jest dobrze znany widzom TVP za sprawą występów w takich telewizyjnych serialach jak „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Złotopolscy” oraz także „Barwy Szczęścia”. Jednak w ostatnich latach Jacek Rozenek pojawiał się na ekranie zdecydowanie rzadziej niż kiedyś. Powodem takiej sytuacji była choroba, której skutki aktor odczuwa do dziś.

POLECAMY TAKŻE: Tusk o Bidenie. Bezlitosna kontra Miłosza Kłeczka (FOTO)

Reklama

Jacek Rozenek w 2019 roku zaczął mieć poważne problemy zdrowotne. Najpierw dowiedział się o tym, że ma 12–procentową frakcję wyrzutową serca. Następnie w maju 2019 roku przeszedł udar. Stan zdrowia artysty doprowadził do tego, że jego możliwości podjęcia pracy uległy zdecydowanemu ograniczeniu. Mimo wszystko Jacek Rozenek nie poddał się.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Z informacji mediów wynika, że stan Jacka Rozenka był bardzo poważny i wymagana była rehabilitacja, która nie tylko pochłonęła sporo czasu, lecz również pieniędzy. Aktor w ostatnim czasie udowadnia, że w dalszym ciągu jest w nim wola walki do tego, aby powrócić do dawnego stanu zdrowia. W 2022 roku ukazała się jego autobiograficzna książka zatytułowana „Padnij Powstań”, która dotyczy jego życia w trakcie choroby.

Reklama

Jacek Rozenek o problemach

Dziś media przytaczają fragmenty pochodzące z książki Jacka Rozenka. Aktor zdardza w nich, że jego leczenie pochłonęło sporo pieniędzy. Koszty były na tyle wysokie, że aktor wpadł w spore zadłużenie. Teraz aktor jest zmuszony do pracy na zdecydowanie wyższych obrotach.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Pracuję w teatrze, na planie serialu i nagrywam powieść. Powoli odbijam się od dna i spłacam długi. Ale trzy i pół roku to był dla mnie stracony czas, bo praktycznie byłem bez pracy. Na szczęście spotkałem prawnika, który bardzo mi pomógł. Podpisałem umowy z bankami i spłacam wszystkie długi. Sam nie wiem, jak to wytrzymałem, ale daję radę – wyznał Jacek Rozenek.

Mimo wszystko sytuacja aktora nie jest dobra. Jacek Rozenek musiał sprzedać swoje mieszkanie, aby móc uregulować ciążące na nim zobowiązania.

Musiałem sprzedać mieszkanie warte milion złotych, żeby spłacić długi. Ale i tak nie wszystko spłaciłem. […] Pieniędzy nie mam wcale. Wszystko, co zarobię, idzie na spłatę długów – przyznał aktor.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Gwiazdor serialu „Barwy Szczęścia” wypowiedział się także na temat swojej rehabilitacji i pomocy ze strony rządu i ZUS.

Na pewno nie liczę na ZUS i pomoc rządową. Nie mam żadnych pretensji, że państwo nie zapewniło mi rehabilitacji. Jeśli ktoś myśli, że będzie inaczej, jest w błędzie. Pokładam za to dużą wiarę w ludzi, którzy bardzo mi pomogli, i jestem im ogromnie za to wdzięczny – podsumował.

Źródło: Radio Zet

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama